Хлібопічка Oursson

23.09.2015

Хлібопічка Oursson

Сьогодні розповім про хлібопічці. Волею долі вона дісталася мені в подарунок від хороших людей. Тому що тільки хороші люди знають, чого хоче інший хороший чоловік, тобто я)

ПРО ХП я мріяла давно. Але кухня у нас поки не дозволяє помістити ще один гаджет (стан вічного ремонту). Але коли мені її подарували, я зрозуміла — кінець моєї красивої попі) Бо хліб вийшов нереально смачним! Я до речі ще булочки та інші хлібопекарські викрутаси не робила, все руки не доходять.

Все просто: борошно, вода, дріжджі, сіль, цукор. Все) Робити не потрібно ну от взагалі ні-чо-го! Закинув всі інгредієнти і забув майже на три години.

Ось така у Орсен гарненька внутрішність:

Готувати можна в декількох режимах, які бачите на фото:

Влітку з обліпихи, малини і смородини сдеалем джем! Смакота.

На мій погляд, дуже гарна грубка. Здається, є ще в червоному і чорному виконанні.

На виході виходить смачненький свіженький гаряченький хлібець.

Відразу видно, що саморобний, так? В цьому і принадність)

Ми з’їли першу отриману булку не відходячи від каси. За один раз! Після цього я на три дні пішла в кефірний запій))

до Речі, вийшло все у нас далеко не з певрого рази. Незважаючи на всю простоту приготування, гарний пишний хлібець вдався лише з четвертого! рази. Перший раз ми поклали мало борошна, другий і третій раз все слиплось чомусь. Тільки потім до нас дійшло, що воду потрібно трохи підігріти)

А в четвертий раз хліб удався.

Короткий опис статті: хлібопічка відгуки Хлібопічка Oursson, Тест-драйв, блоги, Мільйон Меню хлібопічка oursson, тест-драйв, блоги, мільйон меню

Джерело: Хлібопічка Oursson

Також ви можете прочитати