Хлібопічка Panasonic SD-257 відгуки

14.09.2015

Хлібопічка Panasonic SD-257 відгуки


Завантаження.

У нашій родині велике значення надається смачного хліба, тому, коли з’явилася можливість придбати дещо з нової побутової техніки, ми, не змовляючись, прийшли до того, що купувати потрібно саме хлібопічку. З цих же міркувань не стали економити, модель вибрали досить солідну, з ім’ям — Panasonic SD-257. Як кажуть, ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі.

На даний момент моєї хлібопічці вже півроку і я можу вже поділитися досвідом з тими, хто лише роздумує про те, яку модель брати.

Плюси

Широкі можливості роботи з тестом. Модель хлібопічки Panasonic SD-257 вміє працювати в декількох режимах. Це дозволяє мені використовувати її як для приготування дріжджового, так і для приготування бездріжджового тіста.

Велика вага буханця. Не всі моделі вміють пекти хлібець вагою більше кілограма — Panasonic SD-257 вміє. На нашу велику родину на день цілком вистачає хліба вагою 1,25 – при використанні іншої моделі, мені довелося б пекти хліб двічі в день.

Додаткові можливості. Звичайно, коли купуєш хлібопічку, все одно хочеться отримати щось додаткове – наприклад можливість варити в ній варення і пекти кекси. Повірте, це суттєво економить час господині, а виходить дуже смачно.

Мінуси

Мені трохи не вистачає оглядового віконця – завжди хочеться знати як там, усередині, йдуть справи, а піднімати зайвий раз кришку при роботі з дріжджовим тістом, самі розумієте, не хочеться. Але справедливості заради треба відзначити, що в більшості випадків хлібопічка відмінно справляється і без мого нагляду.

Зумер. сповіщає про те, що хлібопічка вже впоралася зі своєю роботою, досить тихий. Напевно, це зручно в маленьких квартирах, мені ж доводиться носити з собою таймер або відкривати скрізь двері навстіж.

Наостанок про наболіле – скоринка без додаткового допікання виходить надто делікатною. Звичайно, програмно є можливість задати необхідний режим запікання скоринки, але мені мало навіть самого сильного варіанту». Це незручно в тому випадку, якщо хліб печеться з таймером – на сніданок, наприклад. Часу на допікання в цьому випадку не залишається.

Висновок

Panasonic SD-257 — відмінна модель. Нарікань на якість немає ніяких, і це – за 6 місяців щоденного використання. Всім раджу саме цю модель я краще поки не знаю.

Короткий опис статті: хлібопічка панасонік 257 Хлібопічка Panasonic SD-257 відгуки Завантаження. У нашій родині велике значення надається смачного хліба, тому, коли з’явилася можливість придбати дещо з нової побутової техніки, ми, не хлібопічка панасонік 257

Джерело: Хлібопічка Panasonic SD-257 відгуки

Також ви можете прочитати