Хлібопічка Panasonic

16.09.2015

Panasonic — Хлібопічка SD-2511WTS

відповідно До законодавства України існують три ситуації, в яких Ви можете повернути куплений товар: товар не підійшов товар несправний (вина виробника), Ви придбали товар керуючись недостовірною інформацією. Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст. 9 ЗУ «ПРО захист прав споживачів» можлива тільки при дотриманні наступних умов: з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня купівлі; товар не був у використанні (товар в ідеальному стані, товар не був у вживанні); збережено товарний вигляд, споживчі якості товару; є упаковка, пломби, ярлики, товарний чек. Якщо товар не працює, обмін або повернення товару проводиться тільки при наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару проводиться виключно в нашому офісі. У будній день з 10-00 до 17-00. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари, що є в наявності з відповідним перерахуванням вартості, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару. При поверненні грошей на товар розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві у день пред’явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день — в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. У разі обміну та повернення товару належної якості Ви оплачуєте витрати на доставку товару (по Києву — 100 грн. в передмістя Києва – 10 грн/1км. У випадку якщо Ви відмовитеся від покупки під час прийому передачі тоара, не обоснованым причин вартість доставки ОПЛАЧУЄТЬСЯ ЗАМОВНИКОМ.

Опис Panasonic — Хлібопічка SD-2511WTS:

Виробник: Японія

Характеристика Panasonic — SD-2501WTS:

* Пекти хліб вдома — не проблема з хлібопічками Panasonic.

* Хлібопічка Panasonic це завжди свіжий хліб у вас вдома!

— Алмазно-фтористое покриття форми для випічки хліба для захисту від пошкоджень.

— 12 програм випічки хліба.

— 10 програм приготування тіста (8 програм приготування тіста для пирогів, програма приготування тіста для пельменів, програма приготування тіста для піци).

— Кожна програма реалізує певний спосіб приготування тіста/хліба і підходить для великої кількості різноманітних рецептів.

— Програма для замісу крутого прісного тесту (ПЕЛЬМЕНІ) підходить для домашньої локшини, вареників, хмизу і багато чого іншого.

— Окрема програма для швидкого замісу дріжджового тіста для піци.

— Програма приготування традиційного російського варення.

— Нова програма приготування фруктів в сиропі.

— Випічка кексів і шарлоток (при 180° C до 90 хв).

— Програма випічки хліба із безглютенових сумішей.

— Програма випічки однозернового хліба.

— Збереження хліба гарячим після закінчення роботи програми.

— Вибір кольору скориночки (3 варіанти: світлий, середній, темний).

Короткий опис статті: хлібопічка панасонік Panasonic — Хлібопічка SD-2511WTS відповідно ДО законодавства України існують три ситуації, в яких Ви можете повернути куплений товар: товар не підійшов товар несправний (вина хлібопічка панасонік

Джерело: хлібопічка Panasonic

Також ви можете прочитати