Хлібопічка панасонік 2501: рецепти.

29.09.2015

Хлібопічки: огляди, відгуки, рецепти
Хлібопічка панасонік 2501: рецепти.


У минулій статті ми розглянули основні особливості і характеристики хлібопічки Panasonic SD-2501WTS. У цьому матеріалі я пропоную більш конкретно обговорити для чого дану модель можна використовувати, чи підійде вона особисто вам і розповісти про кілька не складних рецептів.

Отже, що можна сказати в цілому про дану модель. Насамперед, хлібопічка Панасонік 2501 — це багатофункціональний і надійний пристрій, дуже зручне та легке в експлуатації. До мінусів можна віднести дуже простий дизайн і досить високу ціну – приблизно 6000 рублів.

Щоб в хлібопічці вийшов бажаний результат, найголовніше стежити за пропорціями інгредієнтів. Для цього в комплекті з панасонік 2501 йде мірний стаканчик і ложечка (стаканчик на 310 мл), які, однак не можуть зрівнятися по точності з електронними вагами. Ваги має сенс використовувати при приготуванні борошняних виробів, особливо сортів хліба — з ними ви точно не помилитеся, і продукт вийде відмінним.

Хлібопічка досить компактна, вона не займає жодного зайвого сантиметра понад те що треба для функціонування приладу. Іншими словами дизайн пристрою зроблений в мінімалізмі, ви не знайдете ніяких декоративних елементів а зовнішній корпус не на багато більше розмірів внутрішнього контейнера. Що стосується частоти використання, то тут все залежить тільки від вас, але зазвичай хлібопічку купують зі зрозумілою з її назви цілі, і вона не простоює без діла, як це буває з іншими кухонними помічниками, наприклад з аэрогрилем або кухонним комбайном.

Панасонік 2501 – прості рецепти.

Що таке кухня? Для когось це просто місце для приготування і вживання їжі, для інших улюблена кімната для спілкування, а для третіх це творча майстерня, в якій можна реалізувати усі свої кулінарні фантазії.

Придбання хлібопічки буде особливо корисним для третьої категорії осіб, адже безліч існуючих рецептів в поєднанні з багатофункціональною і зручною технікою дозволяє створити практично необмежену кількість борошняних виробів. Навіть якщо книга з промовистою назвою — «350 сортів хлібобулочних виробів».

Але не сподівайтеся, 350 рецептів ми тут розглядати не будемо, а поговоримо лише про двох самих стандартних: білий хліб і варення (яке в хлібопічці дуже зручно готувати).

Отже, результатом наших дій має стати білий хліб з добавками (мед, сухофрукти і горіхи). Для цього нам буде потрібно: борошно пшеничне (500 м), сухі дріжджі (1,5 ч. л.), цукор (2 ст. л.), сіль (1,5 ст. л.), сухе молоко (2 ст. л.), вершкове масло (30 г), вода (330 мл). Добавки не настільки вимогливі до кількості і тут можна робити «за смаком», наприклад, 2 ст. л. меду, 40 г сухофруктів і 60 г волоських горіхів (дрібно порубаних чи перетертих).

Беремо форму, насипаємо в неї борошно і дріжджі, кладемо всі інші інгредієнти, в самому кінці додаємо воду. Добавки (горіхи і сухофрукти) нам самим додавати не доведеться, для цього в хлібопічці передбачений диспенсер, який їх і треба покласти. Виставляємо основну програму «Випічка з родзинками». Виставляємо вага 800 г, середню скоринку і час приготування 4 години, відправляється за своїми справами – через 4 години хліб буде готовий.

Другий рецепт як я вже сказав це варення. Припустимо, що у нас є червона смородина, з якої треба терміново щось зробити. Нам буде потрібно: 300 г смородини (ягоду треба перетерти), 1 перець, нарізаний дрібними шматочками, корінь імбиру (3-4 см, дрібно натертий), сік і цедра апельсинів (1-2 штуки), цукор 150 р. Порошковий пектин 3 р.

Беремо форму для випічки і вкладаємо в неї всі інгредієнти, краще всього це робити в два заходи, тобто спочатку 150 г ягоди, потім засипаємо це половиною цукру і апельсинів, і потім решта 150 і цукор – це треба для багатошаровості, щоб варення вийшло рівномірним. Вибираємо програму «Варення» і таймер 100 хвилин. Чекаємо і отримуємо чудове варення.

ці два рецепту я просто навів як приклад, щоб вам стало зрозуміло скільки можливостей дозволяє втілить в життя хлібопічка у цілому та модель панасонік 2501 зокрема. Ніхто не заважає вам додавати різні інгредієнти, експериментувати з режимами. Якщо ви не любите експериментувати, то скачайте з інтернету рецепти для хлібопічок, благо цього добра в мережі вистачає. Також можна відшукати книгу з рецептами в магазинах, або переглянути свої старі відомі рецепти, можливо, якісь із них набагато простіше зробити в хлібопічці замість духовки.

Що стосується хлібопічки Панасонік 2501, то її можна сміливо рекомендувати до придбання. Вона містить у собі практично всі відомі на сьогоднішній день функції і технології.

Короткий опис статті: хлібопічка панасонік У минулій статті ми розглянули основні особливості і характеристики хлібопічки Panasonic SD-2501WTS. У цьому матеріалі я пропоную більш конкретно обговорити для хлібопічка панасонік

Джерело: Хлібопічка панасонік 2501: рецепти.

Також ви можете прочитати