Хлібопічка панасонік 2501

04.10.2016

Хлібопічка панасонік 2501

З’явилася дуже хороша новина для всіх любителів домашнього хліба і також для всіх тих, хто постійно стежить за новинками на ринку хлібопічок. На ринку Росії та України представлені нові моделі хлібопічок компанії Panasonic. Саме Panasonic завоював довіру у всіх покупців, як виробник найнадійніших і найкращих хлібопічок.

Хлібопічка панасонік 2501 приходить на зміну найбільш продаваною хлібопічка Panasonic SD-257, і на сьогоднішній день доступна в новому дизайні. Білий пластиковий не нагревающемся корпус з простий у використанні панеллю управління не залишать вас байдужими. Як і попередниця, хлібопічка SDZB-2501, вона має спеціальний дозатор для додавання в тісто додаткових інгредієнтів і подальшого рівномірного розподілу їх по всій буханці.

Дана модель хлібопічки здатна випікати хліб трьох розмірів: середній, великий і дуже великий розміри. Завдяки програмі «Швидкий хліб» (близько 2-х годин), ви зможете істотно економити час, необхлдимое для приготування хліба. З вечора просто встановіть таймер і вранці ви прокинетеся від аромату свіжоспеченого хліба.

Дана модель має одну відмітну особливість – це новий не нагріваючи корпус Cool Touch. Також вона характерихуется відсутністю оглядового вікна для забезпечення максимального підйому хліба для отримання бездоганною скоринки. Крім цього, дана модель оснащена формочкою для випічки з алмазним покриттям Diamond-Flouro, що забезпечує міцність і досягнення найкращих результатів.

Рецепти для хлібопічки панасонік 2501 можна завжди знайти в інструкції до самої хлібопічці або на нашому сайті в розділі Рецепти випічки для хлібопічок.

Короткий опис статті: хлібопічка panasonic Є дуже хороша новина для всіх любителів домашнього хліба і також для всіх тих, хто постійно стежить за новинками на ринку хлібопічок. рецепти для хлібопічки панасонік 2501, хлібопічка панасонік 2501, рецепти для хлібопічки

Джерело: Хлібопічка панасонік 2501

Також ви можете прочитати