Хлібопічка philips hd 9020 відгуки та інструкція, Техмир

18.09.2015

Хлібопічка Philips HD 9020

Доставка хлібопічки HD 9020 відбувається до квартири або офісу, разом з товарним чеком і фірмовим гарантійним талоном бренду Philips.

Відгуки про хлібопічці HD 9020

Просте і зручне меню, 3 варіанти кольору кірки на вибір,3 розміру буханки на вибір, таймер дозволяє відстрочити випічку до 12 годин. В цілому, зручна піч.

Недоліки є і суттєві (сама б вибрала іншу піч, але нам цю подарували

)))

Відро кріпиться ненадійно, злегка бовтається. Тефлон почав облазити буквально після першого використання. Зараз піччю активно користуємося 3 місяці і покриття на відрі і лопатці вже значно зношене. До речі, сам ніж під час замісу пошкоджує тефлон відерця. Використання масел у випічці не рятує від цього. Ніж присихає до відра, або намертво застряє в хлібі, з-за чого його витяг з форми стає проблематичним: кірка ламається.

Періодично хліб не пропікається (але це можна списати на відсутність у брошурі рецептів бездріжджового хліба, а я печу частіше саме такий). Доводиться вишукувати рецепти в інтернеті і підлаштовувати під піч методом проб і помилок(

Відсутня функція:тільки випікання. Це звужує можливості випікання хліба. Тк піч на всіх програмах місить декілька раз, буває так, що кінцевий заміс збиває тільки підняте тісто і воно до випікання вже не встигає знову піднятися як треба. З задоволенням би використала функції:тільки заміс тіста і тільки випікання, а расстойку робила сама, скільки потрібно.

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс Відгуки про хлібопічці HD 9020 та досвід використання. Найбільш повний огляд HD 9020 включаючи фотографії, характеристики, огляди і відеоогляди, а так ж думки і коментарі, як негативні так і позитивні. У вільній доступності керівництво користувача для даної моделі Хлібопічки і міні-печі. Можливо так само зустріти продаж Хлібопічки і міні-печі HD 9020 за різними акціями або уцінене, оголошення про продаж БУ. хліб в хлібопечі перестав добре підніматися і пропікається, як замовити вал на хлібопічку philips, хлібопічка філіпс 9020 відгуки, хлібопічка philips як ніж витягувати гачком, купити хлібопічки зі знімною кришкою, інструкція рецепти до хлібопічки філіпс, хлібопічка філіпс hd9020 відгуки, тістоміс для хлібопічки luxell lx, вискакує штир на якому кріпиться ніж у хлібопічка philips, хлібопічка філіпс шумить

Джерело: Хлібопічка philips hd 9020 відгуки та інструкція — Техмир

Також ви можете прочитати