Хлібопічка Philips HD9046. Відгук власниці даної моделі.

19.09.2015

Хлібопічка Philips HD9046. Відгуки, рекомендації та практичні поради

Серед величезного розмаїття представлених моделей хлібопічок різних фірм-виробників зверніть пильну увагу на хлібопічка фірми Philips з серії «Viva колекція» з номером моделі HD 9046/90.

Хлібопічка Philips HD9046 стильного чорного кольору, панель управління винесена вперед, з-за чого виробник добився компактності. Є дисплей, який при виборі режиму висвітлюється приємним синім кольором, зрозумілий кнопковий інтерфейс.

В комплект входить відерце для випічки, форма для йогурту, мірна ложка, гачок для виймання лопаті, мірний стаканчик і книга з рецептами.

Хлібопічка Philips HD9046 – режими

Є 14 режимів, про які поговоримо докладно.

 • 1 режим «Білий хліб», тривалість роботи програми від 3.55 до 4.15, в залежності від ваги продуктів і ступеня прожаренности скоринки. Відповідно на цьому режимі випікається пшеничний хліб, можна використовувати добавки у вигляді сушеної вишні, насіння льону та соняшнику.
 • 2 режим «Швидка випічка білого хліба», від 2.45 до 3.00 години. Дуже зручна програма, час скорочено за рахунок відсутності однієї расстойки і одного замісу, ніж у першому режимі. З практичного застосування зазначеної програми виявилося, що на ній чудово можна випікати і хліб зі змішаною борошном, наприклад житньо-пшеничний, а також випічку типу бріош, тобто солодкого хліба на маслі.
 • 3 режим «Бородинський хліб», тривалість 4 години. Спочатку роботи хлібопічка нагріває покладені в неї інгредієнти, потім йде заміс тіста, його розстоювання та випікання.
 • 4 режим «Французький хліб», тривалість від 3.55 до 4.15, призначений для випічки хліба, до складу якого не входить цукор, сіль.
 • 5 режим «Здобна випічка», від 3.22 до 3.29 хвилин. На цьому режимі можна пекти солодку випічку, в тому числі і паска з можливістю замісу опари. Паска виходить пишним, пористим, високим.
 • 6 режим «Експрес-випічка», час 58 хвилин. Режим недопрацьований, випечений хліб, написаний в книзі рецептів виробника, не пропікся. Краще експрес-випічкою не користуватися.
 • 7 режим «Хліб без клейковини» час випічки від 2.49 до 2.59. На даній програмі можна випікати хліб без використання пшеничного борошна, що містить клейковину для підняття тесту і глютен. Підходить людям, які виключають глютен зі свого харчування. Випікається хліб з кукурудзяної, вівсяної, гречаної муки. Випічка не буде такою високою, як якщо б у рецепті була присутня пшеничне борошно, але тим не менш, результат радує.
 • 8 режим «Цільнозерновий хліб», тривалість 2.49-2.59. Призначений для випічки хліба без пшеничного борошна, використовується борошно цельнозерноваяи житнє, висівки. Вказаний рецепт від виробника для даної хлібопічки невдалий, хліб виходить жорстким, пропорції не вивірені.
 • 9 режим «Йогурт» тривалістю 8 годин. Молоко із закваскою наливається в спеціальний контейнер, який вставляється у відро хлібопічки, закривається кришка і не відкривається всі 8 годин. За цей час молочнокислі бактерії розмножуються в молоці, і воно перетворюється на корисний йогурт. Дослідним шляхом з’ясувалося, що смачніше йогурт, без кислинки, виходить при 6-ти годинах витримки і двох годин подальшому триманні йогурту в холодильнику. Заквашувати йогурт можна на «Активии» і 2,5% молоці.
 • 10 режим «Тісто» триває 1,5 години, до початку роботи йде перемішування інгредієнтів, формування колобка, розстойка. Підходить для замішування будь-якого виду дріжджового тіста: на пиріжки, піцу, фыдджыны і так далі.
 • 11 режим «Прісне тісто» тривалістю 18 хвилин. Замішування тіста на пельмені, манти, чебуреки, локшину. Тісто виходить найвищої якості.
 • 12 режим «Паска» 2 години. На даній програмі випікається недрожжевая випічка, можна замішувати і випікати кекси і торти. Зазначений у книзі рецептів паска виходить не дуже хорошим, зверніть увагу на інші, перевірені вами рецепти.
 • 13 режим «Варення» триває одну годину, спочатку йде перемішування ягід з цукром, потім варіння варення при 110 градусах. Майте на увазі, що від варіння варення страждає покриття відерця хлібопічки, про що виробник не згадав в інструкції.
 • 14 режим «Індивідуальний», час розстоювання тіста, його замісу, повторного замісу і випічки ви виставляєте самі. Величезною смислового навантаження в даному режимі мало, тому як всі види дріжджовий і недрожжевой випічки можна спекти на наявних автоматичних режимах.

Хлібопічка Philips HD9046 – деякі переваги

 • Ця модель має таймер відстрочки запуску режиму.
 • Вага хліба 750 і 1000 грамів
 • Колір скоринки світла, середня і темна
 • Хліб можна випікати на молоці, сироватці, на пиві.

Якщо вам сподобався рецепт, але ви не знаєте, який режим вибрати для випічки, орієнтуйтеся на існуючі рецепти, дотримуючись пропорції співвідношення рідких інгредієнтів і сухих, і яка кількість дріжджів передбачено для даного ваги продуктів.

Пам’ятайте про те, що яйця, вершкове масло відносяться до рідких інгредієнтів, в залежності від їх кількості підбирайте вага борошна.

І в кінці огляду хочу згадати, що фірма Philips подбала про цікавих хлебопеках, забезпечивши кришку хлібопічки оглядових вікном. Дрібниця, а приємно.

Світлана Іванова

А якщо ви хочете придбати багатофункціональний пристрій, зверніть увагу на статтю про вибір мультиварки .

Пропоную подивитися відео-огляд хлібопечі цієї моделі:

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс .В даний час виробники пропонують безліч самих різних моделей хлебопечей. Пропонуємо вашій увазі відгук власника хлібопічка Philips HD9046, він стане в нагоді при виборі цього дивного пристрою для приготування хліба..Серед огро… хлібопічка філіпс, хлібопічка philips hd9046

Джерело: Хлібопічка Philips HD9046. Відгук власниці даної моделі.

Також ви можете прочитати