Хлібопічка philips, огляд та відгуки, Відео і фото огляди, тести

19.09.2015

Випічка на будь-який смак

Багато люблять вранці цей незабутній запах теплого свіжовипеченого хліба. І хлібопічка philips допоможе вам у цьому. З нею цей процес досить прискориться з нею, для випічки хліба просто потрібно ввечері додати інгредієнти, встановити таймер відстрочки старту до ранку, і хлібопічка за вас все сама зробить. Хлібопічка оснащена чотирнадцятьма программамы для приготування тіста, випікання хліба і навіть приготування варення. Для випічки хліба є дві форми для різних розмірів буханця, виходить буханець хліба вагою до одного кг. На будь-який смак є три ступені для підрум’янення скоринки, а також індикатор додавання інгредієнтів для випікання хліба з добавками. А таймер відстрочки до старту, лімітом в тринадцять годин, дозволить вам спекти свіжий хліб у зручний для вас час.

Хлібопічка Philips оснащена чотирнадцятьма простими програмами для випічки хліба будь-якої складності, навіть від корисного простого цільнозернового так і до французького хліба, хліба без наявності глютену і для смачною і апетитною солодкої випічки. Також у ній ви можете за оригінальними рецептами випікати здобу, приміром, паска, або бородинський хліб, а ще й готувати прісне відмінне тісто, або навіть будь-яке варення. З цієї хлібопічкою ваша випічка буде смачною завжди і досить простий в своєму приготуванні. Програми, які в ній є забезпечують час по приготуванню різних видів випічки і оптимальну температуру. А в разі нестачі часу, ви можете використовувати програму прискореної випічки, або навіть експрес випічки, під час якої вона приготується за одну годину.

Особливості

Також з хлібопічкою входять в комплект буклет з рецептами, ложечка і мірний стакан. Хлібопічка оснащена великим віконцем, через яке зручно стежити як підрум’янюється і піднімається хліб. Для цієї хлібопічки добре продуманий дизайн, адже у неї компактна форма і вона досить тихо працює. Для всіх користувачів дуже зручно розташована панель управління, безпека на максимальному рівні. Також для легкого та безпечного переміщення нековзні ручки і не нагрівається підстава хлібопічки. Адже насолоджуватися неповторним смаком та незабутнім запахом теплого і свіжого хліба з ранку просто прекрасний початок вашого дня. Для цього просто потрібно на потрібний час перед сном встановити таймер відстрочення старту, а поки ви будете спати, хлібопічка приготує до вашого сніданку свіжий хліб.

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс Багато люблять вранці цей незабутній запах теплого свіжовипеченого хліба. І хлібопічка philips допоможе вам у цьому. З нею цей процес досить прискориться з нею хлібопічка philips, огляд та відгуки

Джерело: Хлібопічка philips, огляд та відгуки — Відео і фото огляди, тести, відгуки і ціни електроніки і побутової техніки

Також ви можете прочитати