Хлібопічка відгуки

26.09.2015

Всі розділи

LG HB 151 JE. Ми купували неск років тому у знайомої)))) тобто модель не нова. Хліб не вийшов рази два. Не пропікся межах і не піднявся. Але це одиничний випадок.

Дівчатка, напишіть моделі ваших печей.

На сайті хлібопічка. Найулюбленіший у нас, на кефірі. [a url=http://hlebopechka.ua/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=3814.0]рецепт[/a] Режим звичайний білий хліб. (програма. №1, пече за 3 год. 18 хв).

Відразу попереджу, книжка з рецептами додається до хлібопічки не дуже хороша. Особливих рецептів немає, і з пропорціями там не дуже. Але сайт хлібопічка вирішує цю проблему на раз.

Диспенсера немає. Але я зазвичай всі добавки разом засинаю, проблем не було, все рівномірно все одно промешівается. Але дуже складний хліб я знову ж таки не печу. Тільки з травами, прянощами, горішками, томатом і т. п.

По шуму. Мені не заважає. Ставлю на ніч, щоб зранку хліб був. Жодного разу шум не чула. Кухня межує з дитячої. Маленька дитина теж ні разу не реагував. Коли хлібопічка працює вдень, ну так, стоїш в кухні, шум чути, йдеш з кухні, двері закрив, не чутно.

Mysha

характеристику детальніше, із зазначенням недоліків-переваг, на ваш погляд.

Ну для мене суцільні плюси. У нас сім’я любителі піци. Так що я в хлібопічці дуже часто замішую тісто на неї. Ідеальне. Я сама особисто дуже не люблю з тестом возитися. Хлібопічка виявилася для мене порятунком. Порівняно з комбайном тим же, все значно простіше мити після всього менше.

Мінусів для мене немає. Ось реально взагалі немає. Навіть причепитися ні до чого.

А немає вру. Мінус є. Хліб зараза смачний. Якщо слідкуйте за вагою, то важко, коли вся сім’я скоринкою хрумтить, хлібець так смачно пахне, а не можна. gy:

Короткий опис статті: хлібопічка відгуки Всі розділи LG HB 151 JE. Ми купували неск років тому у знайомої)))) тобто модель не нова. Хліб не вийшов рази два. Не пропікся межах і не піднявся. Але це одиничний випадок. Дівчатка, хлібопічка відгуки

Джерело: Хлібопічка відгуки

Також ви можете прочитати