Хто виробляє найкращі хлібопічки? Відповідь в статті!

04.10.2016

Хто виробляє найкращі хлібопічки? Відповідь в статті!

Давайте разом розберемося, що ж таке «краща хлібопічка» і як її знайти серед широкого асортименту на вітринах магазинів.

Краща хлібопічка

  • По-перше, це хлібопічка, яка дозволить Вам вибрати масу выпекаемого хліба, а не змусить кожен раз піч 1,5 кілограма хліба на сім’ю з 2 осіб.
  • По-друге, це хлібопічка, яка, як досвідчений пекар, на зубок пам’ятає півтора-два десятка рецептів хліба, здоби, зробить джем і не вередує, коли Вам захотілося корисного житнього хліба з висівками і родзинками.
  • -третє, краща хлібопічка вміє пекти хліб в гордій самоті і з таким розрахунком, щоб свіжий хліб з хрусткою скоринкою був готовий прямо до вечері або обіду. Мова йде про функції таймера.
  • В-четвертих, хороша хлібопічка завжди допоможе замісити тісто з безліччю інгредієнтів, а подальші дії з тестом, будь то вареники чи пиріжки, можна проводити самому.
  • -п’яте, це хлібопічка від виробника, який зможе запропонувати Вам ідеальне співвідношення ціни, якості і приємного апетиту.

Далі розглянемо, що нам пропонують провідні марки побутової техніки та електроніки на полицях з вивіскою «Хлібопічки».

Хлібопічка Мулинекс

Французька торговельна марка Moulinex з більш ніж 90-річним досвідом на ринку побутової техніки представляє нашу, вже досвідченому і допитливому, погляду близько 20 моделей хлібопічок.

Завдяки цьому Ви зможете підібрати модель під свої запити, будь то корпус з нержавіючої сталі, випічка хліба у формі багета, буханець хліба вагою в 1,5 кг або можливість вибору кольору скориночки.

Один з девізів компанії Moulinex «Все легко і просто» повністю себе виправдовує — хлібопічки Мулинекс прості в експлуатації і стануть прикрасою будь-якої кухні.

Хлібопічка Панасонік

Японська компанія Panasonic в 1987-му році випустила першу в світі хлібопічку.

Сучасні моделі хлібопічок Panasonic втілили в собі накопичений 25-річний досвід японських інженерів, найкращі сучасні технології, надійність і стильний дизайн.

Серед доступних функцій автоматичних хлібопічок панасонік: безліч програм приготування тіста та випікання хліба, приготування джему та варення, вибір кольору скоринки, таймер відстрочки та інші.

Всі моделі оснащені цифровим дисплеєм для зручної навігації, керування і контролю за процесом приготування.

Маючи вдома піч Панасонік, Вам більше не доведеться бігти в сусідню булочну за свіжим хлібом — з хлібопічкою Panasonic Ви обзаведетеся власною пекарнею будинку.

Хлібопічка Кенвуд

Не менш досвідченим бійцем на ринку дрібної побутової техніки є компанія Kenwood.

Хлібопічка Кенвуд, як і будь-яка інша техніка з Англії, стане надійним помічником на кухні.

Серед модельного ряду хлібопічок Kenwood можна знайти як прості екземпляри зі скромним «холостяцьким» набором з 3-х програм випічки, так і хлібопічки класу «люкс» з корпусом з нержавіючої сталі, безліччю режимів випічки і замісу тіста, таймер відстрочки, диспенсером і можливістю регулювання ваги хліба.

Короткий опис статті: краща хлібопічка Давайте разом розберемося, що ж таке «найкраща хлібопічка» і як її знайти серед широкого асортименту на вітринах магазинів. краща хлібопічка

Джерело: Хто виробляє найкращі хлібопічки? Відповідь в статті!

Також ви можете прочитати