Ідея бізнесу: школа кулінарії. . Кращі ідеї бізнесу

25.07.2015

Ідея бізнесу: школа кулінарії.

У нашому сучасному житті не кожна жінка готова похвалитися вмінням готувати. Якщо раніше це вважалося природним, то зараз у дам практично не залишається часу на готування, а про сервіровці і приготуванні святкових страв і говорити не слід. Адже легше купити напівфабрикати або замовити їду додому.

Ідея бізнесу: школа кулінарії. . Кращі ідеї бізнесу
Але зараз багато телепередач, які закликають готувати вдома, мотивуючи це тим, що домашня їжа корисніша і зближує домочадців. Вчитися самій нудно, та й не завжди виходить очікуваний результат. І ось тут якраз і потрібна школа кулінарії, з досвідченою людиною, вміє смачно готувати і красиво сервірувати буденний і святковий столи.

Якщо Ви любите готувати і у Вас це виходить, школа кулінарії – це бізнес спеціально для Вас.

Для початку не обов’язково орендувати приміщення, можете відкрити школу прямо у себе на кухні. Для роботи буде достатньо мати кухонні прилади, закупити мінімальну кількість продуктів. Якщо справи підуть добре, надалі можна орендувати невелике приміщення, найняти досвідчених кухарів, давати майстер-класи з удосконалення своїх навичок. Для залучення клієнтів дайте оголошення в жіночі журнали, газети, можна використовувати соціальні мережі або просто наклеїти оголошення не далеко від дому. Далі необхідно набрати групу. Якщо кухня невелика – від трьох осіб, якщо площа дозволяє – група може складатися, з десяти — п’ятнадцяти осіб. Так само можна набрати групу, що складається з мам і діточок. Це буде свого роду розвиваючими заняттями для малюків.

Постарайтеся здивувати людей вишуканим блюдом, наприклад оригінальним салатом, красивим пирогом або тортом. Так само необхідно знати особливості сервірування та прикраси столу. Тематики занять теж можуть бути різними: приготування страв для звичайних днів і святкових. Необхідно знати страви декількох кухонь.

На заняттях слід створювати теплу, дружню атмосферу, розбавляти її приємним спілкуванням. Можете навчати правильно зберігати, заморожувати і консервувати продукти, влаштовувати конкурси на краще приготоване блюдо.

Вартість занять, як правило, починається з однієї тисячі рублів, в подальшому порахувавши свої витрати за змістом бізнесу, Ви самі будете встановлювати ціни за уроки. Заняття можете проводити два — три рази на тиждень. Групи можна набирати за віком та інтересами.

Постійно вдосконалюючись, Ви зможете вести бізнес, даруючи радість і досвід оточуючих і отримувати задоволення самі!

Поділитися в соц. мережах

Короткий опис статті: школа кулінарії В нашому сучасному житті не кожна жінка готова похвалитися вмінням готувати. Якщо раніше це вважалося природним, то зараз у дам практично не залишається часу на готування, а про сервіровці і приготуванні святкових страв і говорити не следуе…

Джерело: Ідея бізнесу: школа кулінарії. | Кращі ідеї бізнесу

Також ви можете прочитати