Ігри поні для дівчаток

20.07.2015

Безкоштовні поні ігри для дівчаток

Поні з мультика «Поні Дружба — це диво» вирішили пограти в боулінг. Але грати в млості. Ігри поні для дівчаток
410 940

Ми зібрали спеціально для Вас величезну колекцію ігор про поні, коней, єдинорогів, пегасів! Поні є улюбленим тваринам майже всіх дітей, завдяки чому, даний напрям отримав визнання по всьому Світу.

Кінь – це благородне, працьовите, доброзичливе, красива тварина. Все відбилося на ігровій індустрії, з’явився такий жанр як догляд за кіньми, де потрібно годувати, поїти. лікувати тварину. Ігри залицяння виробляють у дітей відповідальність, доброту, турботу. У житті багатьох людей улюблена розвага — скачки на конях, що вплинуло і на ігрову індустрію, популярне напрямок – ігри гонки на конях.

Основна частина ігор на сайті присвячена милим поні з серіалу «My Little Pony» (Дружба це чудо), які живуть в чарівній країні Эквестрии. Місцеві жителі — поні, пегаси, єдинороги, аликорны. Всі вони володіють магією і талантами. Головні герої: єдиноріг Сутінкова Іскорка, грайливий пегас Веселка Деш, милий поні Рарити, доброзичлива поні-пегас Флаттершай, активна поні Пінкі Пай, працьовита поні Эпплджек. Крім основних героїв дуже багато другорядних персонажів. Ігри присвячені цим героям: одягалки, розмальовки, бродилки поні. Всі ігри барвисті, яскраві, милі.

Хочеш стати ближче до популярним героям або створити свою поні? Тоді ти зайшла за адресою! Ми постійно додаємо нові безкоштовні ігри для дівчаток поні, в які можна грати онлайн без реєстрації. Кожна гра має рейтинг і відкрита для коментування.

Обирай найкращі ігри про коней і поні, грай, голосуй, поділися з друзями, пиши свою думку!

Короткий опис статті: ігри для дівчаток кулінарія Ми регулярно додати нові ігри поні для дівчаток, сюди входять ігри мультсеріалу поні дружба — це диво, ігри про коней, пегасів і єдинорогів, різні бродилки, одягалки, догляд, стрибки та інші. ігри поні: дружба це чудо, ігри дівчата Эквестрии, ігри про коней, ігри з єдинорогами, ігри травень літл поні, ігри бродилки поні, ігри милі поні, нові ігри поні, ігри поні, онлайн ігри поні, поні одягалки

Джерело: Ігри поні для дівчаток

Також ви можете прочитати