Інша борошно: цільнозернові, лляна, рисова, гречана, кіноа, черемхова, вівсяна… .

21.07.2015

Інше борошно: цільнозернові, лляна, рисова, гречана, кіноа, черемхова, вівсяна.

РИСОВЕ БОРОШНО (Безглютенова)

Борошно з рису не містить глютен — білок, який є для великої кількості людей найсильнішим подразником органів травлення і джерелом важких алергічних реакцій. Рисова мука не тільки використовується на заміну глютеновым муках, в деяких рецептах десерти і випічка з нею виходить набагато смачніше. Вона широко використовується в азіатській кухні при випічці липких кокосових тортів і солодощів. Хліб, випечений з рисовим борошном, легко кришиться, виходить хрустким і має зернистої текстурою. При використанні рисового борошна існує одна проблема — вироби виходять сухими (як і з будь-якої іншої непшеничной борошном), так як борошно вбирає багато вологи. Просто додайте більше рідини або яєць і зберігайте готовий виріб в щільно зачиненій контейнері.

Свежемолотая рисове борошно найкраще — чим дрібніше, тим краще. Як основне правило, використовуйте чверть кількості звичайного борошна (або одну п’яту, коли печете хліб), і додайте трохи більше води. З рисового борошна виходить хороше млинцеве тісто, її часто використовують у дитячій їжі. Однак, її не можна використовувати для дріжджових пирогів і калачів, через нестачу глютену. І майте на увазі, що вироби з рисового борошна запікаються довше і при більш низькій температурі, ніж з пшеничного борошна. Корисні властивості рисової муки:

За біологічної цінності білка, вмісту крохмалю, рисове борошно займає провідне місце серед інших видів злакової борошна.

Борошно із зерна рису — джерело широкого спектру природних мікроелементів, вітамінів і мінеральних речовин, що робить рисову борошно виключно корисною для харчування людей всіх віків і особливо дітей.

Відмінною особливістю рисового борошна є те, що вона відноситься до крахмалосодержащему (близько 80%) сировини, у якого відсутня клейковина.

Рисове борошно є джерелом рослинного білка, повноцінного за амінокислотним складом, містить натрій, калій, магній, фосфор, вітаміни В1, В2 і РР.

Короткий опис статті: рисове борошно

Джерело: Інша борошно: цільнозернові, лляна, рисова, гречана, кіноа, черемхова, вівсяна… | РЕЦЕПТИ КОРИСНИХ СОЛОДОЩІВ: без цукру!

Також ви можете прочитати