ІНСТРУКЦІЯ ВИПІЧКИ ХЛІБА В ХЛІБОПІЧЦІ

18.09.2015

ІНСТРУКЦІЯ ВИПІЧКИ ХЛІБА В ХЛІБОПІЧЦІ

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАННЯ ХЛІБОПІЧКОЮ.

Хлібопічок існує безліч марок. Але призначення у них одне – спекти смачний хліб вдома, не докладаючи особливих зусиль.

Дотримуючись подальші інструкції, ви зможете спекти чудовий хліб в перший же раз. Використовуйте тільки свіжі та якісні інгредієнти. З прострочених дріжджів і борошна хороший хліб не вийде.

1. Хлібопічку необхідно ставити на рівну вогнетривку поверхню, вдалині від плити, сонячного світла та інших джерел тепла. Не варто її ставити і на протязі. Зовнішня температура сильно впливає на температуру в хлібопічці, і хліб не вийде.

Не вмикайте її в розетку під час процесу закладання інгредієнтів. Відкрийте кришку і дістаньте форму за ручку, витягаючи вгору або злегка прокрутивши, в залежності від моделі хлібопічки.

2. Огляньте тістомесильную лопать, на ній не повинно бути крихт хліба від минулої випічки. На дні форми знаходиться стрижень, на який надівається лопать. Лопать надівається на стрижень тільки в одному положенні, т. к. стрижень і надевающаяся на нього частину лопаті виконані у формі D. Переконайтеся, що вона встала на стрижень правильно.

3. Влийте рідкі інгредієнти. Виняток становлять рецепти, в яких зазначено, що сухі інгредієнти закладаються в першу чергу. Якщо це так, то почніть закладку з сухих дріжджів.

4. Борошно закладайте так, щоб вона покривала рідина повністю. Потім закладіть сухе молоко. А цукор, сіль і масло покладіть по різних кутах форми, щоб вони не стикалися один з одним.

5. У середині борошна зробіть маленьке заглиблення, але щоб воно не доходило до рідини. Покладіть в нього дріжджі. Якщо виїмка дуже глибока і доходить до рідкого інгредієнта, то дріжджі почнуть завчасно свій процес бродіння. Що погано позначається на якості хліба.

6. Вставити форму в хлібопічку і закріпіть її згідно конструктивних рекомендацій. Закрийте кришку.

Ось тепер можна підключати вашу помічницю в мережу.

7. Задайте програму згідно з рецептом хліба, а так само часу «виконання замовлення». Можливо ви захочете гарячого хліба на ранковий сніданок. Запустіть програму кнопкою «старт».

8. Після того як тісто замесится, хлібопічка видасть сигнал. Після сигналу ви можете додати в тісто сухофрукти. Для цього відкрийте кришку, всипте сухофрукти і закрийте кришку хлібопічки.

9. Після закінчення програми випічки хліба, хлібопічка видасть звуковий сигнал. Вимкніть програму натисканням на кнопку «стоп».

10. Відкрийте хлібопічку і за допомогою рукавиць вийміть форму з хлібом. Ні в якому разі не нахиляйтеся над хлібопічкою і не торкайтеся її, ви можете обпектися парою.

11. Не знімаючи рукавиць, переверніть форму з хлібом і потрясіть її. Якщо хліб не виймається, постукаєте дно форми про дерев’яну хліборізку.

12. Якщо лопасть для замісу тіста застрягла в хлібі, її легко можна вийняти за допомогою дерев’яної лопатки.

13. Покладіть готовий хліб на решітку до повного охолодження.

14. Вийміть шнур з розетки, дайте хлібопічці охолонути, перш ніж використовувати знову Гаряча хлібопічка не включиться в роботу. Промийте форму і лопаті. Протріть машину насухо.

15. Перед прибиранням всі частини вашої помічниці повинні бути сухими і холодними.

Оновлено (12.01.2012 11:34)

Короткий опис статті: хліб в хлібопічці інструкції користування хлібопічки використовуйте, дотримуючись, раз, не слід ставити

Джерело: ІНСТРУКЦІЯ ВИПІЧКИ ХЛІБА В ХЛІБОПІЧЦІ

Також ви можете прочитати