Інтернет зоомагазин PetShop : товари для тварин . зоотовари онлайн .

05.07.2015

Інтернет зоомагазин Petshop.ru вітає Вас!

Наш Інтернет-зоомагазин пропонує широкий асортимент якісних і сертифікованих кормів для котів і собак, а також інших товарів для собак. Ми пропонуємо найкращі і затребувані корми для тварин.

У нашому зоомагазині надається продаж корми для собак і доставка кормів на будинок. У нас є в продажу журнали і книги, де наведено безліч корисних порад ветеринарів. Ми також реалізуємо іграшки, аксесуари і ласощі для ваших тварин – кішок і собак.

Доставка кормів і товарів для тварин на будинок здійснюється дуже якісно, швидко і недорого.

У нас в зоомагазині можна придбати всі необхідні ветеринарні препарати. Наші ветеринари надають консультації по застосуванню сухих та консервованих кормів для котів і собак, дозування та способу годування. Наші фахівці допоможуть вам вибрати спеціальні кормові добавки вашому коханому вихованцеві.

В зоомагазині дуже багатий вибір товарів для собак і кормів для тварин. Наш магазин – це чудова можливість не тільки заощадити гроші і час власників тварин, але і зробити приємне вашій домашній тварині кішці або собаці. Адже витрачений час на походи в звичайні зоомагазини можна приділити своєму коханому вихованцеві.

На нашому сайті Ви зможете знайти інших власників домашніх тварин, спілкуватися з ними, поділитися своїми знаннями і досвідом, розповісти цікаві історії, які стаються з вашими вихованцями, на нашому форумі. У розпорядженні інтернет зоомагазину є спеціальний розділ, де ви зможете задати питання ветеринара і отримати докладну консультацію. Крім усього іншого, у нас представлений широкий спектр зоотоварів, що включає в себе різні види сухих преміум кормів для собак і кормів для кішок. іграшок, одягу і всіляких аксесуарів для Ваших улюбленців. Фахівці інтернет-зоомагазину Petshop.ru завжди раді допомогти при виборі тих або інших продуктів.

Всі замовлені товари доставляються Санкт-Петербурзі і Москві до дверей вашого будинку.

Короткий опис статті: ціни на борошно Онлайн магазин зоотоварів для тварин. У нас Ви можете подивитися каталог і замовити корм для свого вихованця. інтернет зоомагазин, товари для тварин, зоотовари, інтернет магазин для тварин онлайн

Джерело: Інтернет зоомагазин PetShop : товари для тварин | зоотовари онлайн | корми для домашніх тварин

Також ви можете прочитати