Калорійність Борошно соєве знежирена. Хімічний склад і харчова цінність.

29.08.2015

Мікроелементи

Енергетична цінність Борошно соєве знежирена становить 291 кКал.

  • Стакан 250 мл = 160 гр (465,6 кКал)
  • Стакан 200 мл = 130 гр (378,3 кКал)
  • Столова ложка («з верхом» крім рідких продуктів) = 25 гр (72,8 кКал)
  • Чайна ложка («з верхом» крім рідких продуктів) = 8 гр (23,3 кКал)

Калорійність Борошно соєве знежирена

Енергія (калорійність) їжі акумулюється в харчових речовинах (білках, жирах і вуглеводах). Відомо, що 1 г жирів дає 9 ккал, 1 г вуглеводів — 4 ккал, а 1 г білків — 4 ккал. Діаграма енергетичного балансу показує співвідношення цих речовин у продукті виходячи з їх вкладу в калорійність цього продукту. Для чого потрібна ця інформація? Багато популярні дієти грунтуються на цих знаннях. Наприклад, міністерство охорони здоров’я США рекомендує 60% калорій отримувати від вуглеводів і лише 30% від жирів. Дієта Аткінса рекомендує низьке вживання вуглеводів, хоча інші дієти фокусуються на низькому споживанні жирів. Який би спосіб ви не вибрали, наша діаграма покаже, як різні продукти харчування відповідають вашої мети.

Борошно соєве знежирена. калорійність 291 кКал, хімічний склад, харчова цінність, вітаміни, мінерали, чим корисний Борошно соєве знежирена, калорії, нутрієнти, корисні властивості Борошно соєве знежирена.

Чим корисний Борошно соєве знежирена
Корисні властивості Борошно соєве знежирена
Довідка.

Енергетична цінність, або калорійність — це кількість енергії, що вивільняється в організмі людини з харчових продуктів у процесі травлення. Енергетична цінність продукту вимірюється в кіло-калоріях (ккал) або кіло-джоулях (кДж) в розрахунку на 100 гр. продукту. Кілокалорій, використовувана для вимірювання енергетичної цінності продуктів харчування, також носить назву «харчова калорія», тому, при визначенні калорійності (кіло)калоріях приставку кіло часто опускають. Докладні таблиці енергетичної цінності для російських продуктів ви можете подивитися тут .

Харчова цінність — вміст вуглеводів, жирів і білків в продукті.

Харчова цінність харчового продукту — сукупність властивостей харчового продукту, при наявності яких задовольняються фізіологічні потреби людини в необхідних речовинах і енергії.

Вітаміни. органічні речовини, необхідні в невеликих кількостях в харчовому раціоні людини, так і більшості хребетних. Синтез вітамінів, як правило, здійснюється рослинами, а не тваринами. Щоденна потреба людини у вітамінах становить лише кілька міліграмів або мікрограмів. На відміну від неорганічних речовин вітаміни руйнуються при сильному нагріванні. Багато вітаміни нестабільні і «губляться» під час приготування їжі або при обробці харчових продуктів.

Пошук за таблицями калорійності і хімічному складу продуктів і готових страв:

Короткий опис статті: соєве борошно Хімічний склад і калорійність Борошно соєве знежирена Хімічний склад і калорійність Борошно соєве знежирена

Джерело: Калорійність Борошно соєве знежирена. Хімічний склад і харчова цінність.

Також ви можете прочитати