Каталог російських кулінарних сайтів

21.07.2015

Каталог кулінарних сайтів

У ньому зібрані гідні кулінарні сайти заслуговують на увагу (на мій погляд) які знайшов в мережі. Багато часто відвідую запозичуючи іноді у них рецепти.

При бажанні можете додати свій сайт, блог в каталог. Основні вимоги:

Можливість публікувати свої рецепти та фотографії страв, оцінювати чужі, порівнювати за інгредієнтами, рейтингу; створювати власну кулінарну книгу та ін. Каталог рецептів з пошуком за параметрами.

База рецептів перших і других страв, напоїв, закусок, десертів. Рейтинг рецептів. Статті, поради, кулінарні новини. Є живий форум.

Каталог авторських фото-рецептів з пошуком за інгредієнтами. Можливість створювати співтовариства, персональні кулінарні книги. Дуже гарний сайт.

Один з лідерів кулінарного рунета. Колекція рецептів. Майстер-класи приготування страв на відео. Енциклопедія продуктів і напоїв. Поради дієтологів. Кулінарна школа. Огляди ресторанів Москви. Форуми, блоги.

Тисячу кулінарних рецептів, на свято і на кожен день. Поради про приготуванні багатьох страв. Пошук по базі понад 100 000 рецептів. Бібліотека книг про харчування. Є відвідуваний форум.

«Ми знаємо толк як приготувати «. Великий клуб любителів смачної їжі. Є база рецептів (понад 90 0000): страв, смакам, продуктів, національним кухням. Галерея кухарів, чат, клуб. Дуже живе спілкування в блогах.

Рецептурна книга. Кулінарна школа: основи майстерності, поради. Кухні світу. Кулінарні енциклопедії і гороскоп. Основи сервіровки, правила етикету. Форуми.

Дуже простий і симпатичний сайт, повністю без реклами. Ілюстровані рецепти салатів, закусок, м’ясних страв, випічки та інше. Відвідуваний форум. Розсилка рецептів.

Кулінарні поради, новини, конкурси. Можливість додавати свої рецепти та статті. Рейтинг матеріалів. Форум, блоги.

Колекція кулінарних рецептів з фотографіями і порадами з приготування. Фотографії. Власна програма «Кулінарний блокнот»

Короткий опис статті: кулінарні сайти Маю купу закладок сайтів з рецептами, вирішив організувати найкращі в кулінарний каталог. каталог, сайти, рецепти, кулінарія

Джерело: Каталог російських кулінарних сайтів

Також ви можете прочитати