Кекси рецепти з фото . Тетяна Бедарева

27.09.2015

Мої улюблені домашні кекси — найпростіший рецепт, по якому можна зробити величезну кількість варіантів на будь-який смак!

найголовніше в цьому рецепті — навіть при недотриманні точних пропорцій інгредієнтів, виходить завжди і дуже смачно! Єдине, важливо не перекласти начинки і не використовувати занадто високих і вузьких форм, в яких кекс може просто не пропектися.

Начинку можна додавати будь-яку на свій смак! Зробити такий кекс простіше простого, рецепт і запам’ятовувати не треба, інгрідієнти завжди є під рукою! Все дуже просто, але на всяк випадок покажу рецепт кексів покроково і з фото.

Я печу свої кекси в хлібопічці, рецепт підходить і для неї, і для звичайної духовки, і для мультиварки. У духовці раніше робила — потужність у мене не регулювалася, пекла на максимумі хвилин 30, форму попередньо змащувала маслом або маргарином. Будете в перший раз піч — стежте. Те, що кекс готовий — одразу зрозуміло з румяному кольором і приголомшливого аромату. Кекс в хлібопічці печеться на програмі 12 (у мене панасонік), приблизно годину десять. (Наскільки я пам’ятаю, там температура всього 110 градусів.) Іноді відкриваю, бачу, що зверху сируватий, ставлю ще хвилин на 10. Нічим не змащую форму, ніколи не підгоряло. В мультиварці робила на програмі випічки, результат той же.

Для духовки використовувала більш плоскі форми, можна взяти невеликі силіконові формочки і піч порційні кекси в формочках. Мої кекси, на жаль, за формою визначаються тільки хлібопічкою. І тільки піднімаються в залежності від розпушувача і тяжкості начинки більше або менше.

Основний і традиційний рецепт тіста для кексів:

2 яйця (можете взяти і три, і одне… Я використовую два)

100 грам маргарину або масла (масло брала різне, що дешеве, що дороге — різниці не помітила. Маргарин купую «Пампушка»). Палимо!

Склянку цукрового піску (у мене велика кружка, не чашка). Якщо не любите солодкі кекси — кладіть менше.

Стільки ж борошна. (Іноді цукру кладу менше, ніж борошна, але борошна не менше гуртки)

Чайна ложка розпушувача для тіста (або як рекомендує виробник. Я упаковки не читаю, сиплю добру ложку з гіркою будь-якого)

Інше за вашим бажанням. Пишу нижче варіанти рецептів кексів з фото і як зробити тісто для кексу.

Перший, один з найбільш улюблених —

Кекс з яблуками і корицею рецепт :

Короткий опис статті: кекс в хлібопічці Кекси рецепти з фото — Рецепти кексів — 9 смачних кексів на основі одного рецепту! Смачні кекси з — банановий кекс, шоколадний, з журавлиною, яблуками і корицею, сиром, родзинками, курагою, чорносливом і сливами. Прості рецепти. активне життя з дітьми,смачний кекс рецепт,випічка кексів рецепти,домашні кекси рецепти,домашній кекс рецепт,кекс +в хлібопічці рецепт,банановий кекс рецепт,кекс на кефірі рецепт,кекс простіше простого рецепт,кекс рецепт,кекс рецепт з родзинками,кекси прості рецепти з фото,кекси рецепти,кекси рецепти з фото,простий рецепт кексу,рецепт бананового кексів,рецепт кекс швидко,рецепт кексу у формі,рецепт кексів +з начинкою,рецепт приготування кексів,рецепт шарлотки,рецепти кексів покроково,сирний кекс рецепт,шоколадні кекси рецепт +з фото,шоколадний кекс рецепт,

Джерело: Кекси рецепти з фото » Тетяна Бедарева

Також ви можете прочитати