KENWOOD BM250 хлібопічка від WEST™ Ост-Вест Ost-West в Запоріжжі

28.09.2015

KENWOOD BM250 хлібопічка

Статус: Є на складі

Хлібопічка Kenwood BM250 – відмінний і недорогий побутовий прилад, який володіє практично всіма функціями, яких можна бажати від хлібопічки. Хочете самі вибирати, виріб будь ваги спекти? Будь ласка, три варіанти готової випічки – 500 г, 750 і 1000. Хочете приготувати у своїй хлібопічці джем?

Немає нічого простіше, покладіть ягоди і фрукти, додайте цукор, лимонний сік, за бажанням, корицю або мускатний горіх, і насолоджуйтеся свіжим варенням! Яка відмінно поєднується з найсвіжішими ж булочками, багетами, круасанами, рогаликами, а на виготовлення всієї цієї випічки хлібопічка Kenwood BM250 – велика майстриня! Потужність хлібопічки всього 480 Вт, чого, з одного боку, абсолютно достатньо для приготування хліба, тіста або варення, а, з іншого боку, ваша хлібопічка не стане причиною завищених рахунків на електроенергію.

Габарити хлібопічки Kenwood BM250 – 31х25х34,5 саниметров, панель управління – електронне, рідкокристалічний дисплей буде справно інформувати вас про статус програми. Є ще таймер включення, який дозволить вам самому вибирати час, до якого випічка повинна бути готова. Просто покладіть в відерце хлібопічки компоненти, встановіть програму, і йдіть спати, а вранці дістанете свіжий, ароматний, ще гарячий батон!

Та навіть якщо ваш електронний будильник виявиться менш надійним, ніж ваша хлібопічка, вона подбає про вашу випічці, зберігаючи її, вже готову, підігрітою протягом години. Ось тільки подати його на стіл хлібопічка не зуміє, тому розрізати на шматки і намазати маслом або тим же самим домашнім джемом хліб вам доведеться самостійно.

За допомогою хлібопічки Kenwood BM250 ви зможете приготувати тісто для відмінної домашньої піци, і насолодитися швидким хлібом, який буде готовий менше, ніж за годину, так і від раптових перебоїв з електроенергією вона захищена: функція пам’яті запам’ятає вашу програму на 8 хвилин вимушеного простою. Якщо ви купуєте хлібопічку вперше, пам’ятайте, що Kenwood BM250 – в якомусь сенсі, ризикована затія. Тому що домашній хліб – це цілковита неможливість повернутися потім до магазинного хліба! З іншого боку Kenwood BM250 буде виконувати ваші кулінарні забаганки так часто і так довго, як ви цього побажаєте.

Ми не женемося за марними технологічними новинками і реалізуємо тільки по справжньому функціональну техніку. Наш Інтернет-магазин торгує оптом і в роздріб тільки власними побутовими товарами, наявними у наявності.

Купити хлібопічку в Інтернет-магазині WEST™ можна в Запоріжжі і по Україні, оформивши замовлення через корзину покупця або зателефонувавши за багатоканальним телефоном фронт-офісу компанії «Ост-Вест»: +38 (061) 228-0020 .

Короткий опис статті: хлібопічка кенвуд Хлібопічка Kenwood BM250 – відмінний і недорогий побутовий прилад, який володіє практично всіма функціями, яких можна бажати від хлібопічки. Хочете самі вибирати, виріб будь ваги спекти? Будь ласка, три варіанти готової випічки – 500 г, 750 і 1000. Хочете приготувати у своїй хлібопічці джем? Немає нічого простіше, покладіть ягоди і фрукти, додайте цукор, лимонний сік, за бажанням, корицю або мускатний горіх, і насолоджуйтеся свіжим варенням! Яка відмінно поєднується з найсвіжішими ж булочками, багетами, круасанами, рогаликами, а на виготовлення всієї цієї випічки хлібопічка Kenwood BM250 – велика майстриня! Потужність хлібопічки всього 480 Вт, чого, з одного боку, абсолютно достатньо для приготування хліба, тіста або варення, а, з іншого боку, ваша хлібопічка не стане причиною завищених рахунків на електроенергію. Габарити хлібопічки Kenwood BM250 – 31х25х34,5 саниметров, панель управління – електронне, рідкокристалічний дисплей буде справно інформувати вас про статус програми. Є ще таймер включення, який дозволить вам самому вибирати час, до якого випічка повинна бути готова. Просто покладіть в відерце хлібопічки компоненти, встановіть програму, і йдіть спати, а вранці дістанете свіжий, ароматний, ще гарячий батон! І навіть якщо ваш електронний будильник виявиться менш надійним, ніж ваша хлібопічка, вона подбає про вашу випічці, зберігаючи її, вже готову, підігрітою протягом години. Ось тільки подати його на стіл хлібопічка не зуміє, тому розрізати на шматки і намазати маслом або тим же самим домашнім джемом хліб вам доведеться самостійно. За допомогою хлібопічки Kenwood BM250 ви зможете приготувати тісто для відмінної домашньої піци, і насолодитися швидким хлібом, який буде готовий менше, ніж за годину, так і від раптових перебоїв з електроенергією вона захищена: функція пам’яті запам’ятає вашу програму на 8 хвилин вимушеного простою. Якщо ви купуєте хлібопічку вперше, пам’ятайте, що Kenwood BM250 – в якомусь сенсі, ризикована затія. Тому що домашній хліб – це цілковита неможливість повернутися потім до магазинного хліба! З іншого боку Kenwood BM250 буде виконувати ваші кулінарні забаганки так часто і так довго, як ви цього побажаєте. Ми не женемося за марними технологічними новинками і реалізуємо тільки по справжньому функціональну техніку. Наш Інтернет-магазин торгує оптом і в роздріб тільки власними побутовими товарами, наявними у наявності. Купити хлібопічку в Інтернет-магазині WEST™ можна в Запоріжжі і по Україні, оформивши замовлення через корзину покупця або зателефонувавши за багатоканальним телефоном фронт-офісу компанії «Ост-Вест»: +38 (061) 228-0020. kenwood bm250 хлібопічка, west, купити, техніка, ост-вест, запоріжжя, україні

Джерело: KENWOOD BM250 хлібопічка від WEST™ Ост-Вест Ost-West в Запоріжжі

Також ви можете прочитати