Київська Макаронна Фабрика

05.01.2016

Головна

ПАТ» Макаронна фабрика» р. Київ-стійко функціонує. добре кероване підприємство .

Президент-Швець Ніна Наумівна

Історія фабрики почалася в ХХ столітті, з 1914 року.

У 1956 році була побудована і введена в експлуатацію нова фабрика продуктивністю 30 тн. макаронних виробів в добу.В результаті багатьох реконструкцій, добудов сучасних приміщень і цехів, установці нового обладнання, потужність підприємства збільшилася до 20 тис.тн.в рік.

У 1996 році підприємство перетворене в акціонерне товариство відкритого типу- ВАТ «Макаронна фабрика» Київ р..

У 2011 році перейменовано в Публічне акцинонерное обество — ПАТ «Макаронна фабрика»

Новітня історія макаронної фабрики пов’язана з роботою професійної команди фахівців на чолі з Ніною Наумовной Швець. 1999 — 2011 рр. стали часом якісного оновлення технології: нові лінії для виробництва коротких макаронних виробів (Бюлер і Паван).

нові пакувальні матеріали, імпортну фасувальне обладнання, автомати для пакетування і обандеролювання, новітнє котельне обладнання. дивитися відео тут.

Президент Швець Ніна Наумівна

ПАТ » Макаронна фабрика» Київ р. є найпотужнішим підприємством макаронної промисловості України. Протягом багатьох років фабрика лідер в Україні на ринку макаронних виробів.

На підприємстві сертифікована система управління якістю і безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009 та ДСТУ ISO 22000:2007. Сфера дії системи — виробництво макаронних виробів.

Продукція поставляється р. Києву і всім регіонам України, а також в ближнє зарубіжжя

Підприємство повністю забезпечено високопрофесійними кадрами. Середньооблікова чисельність промислово — виробничого персоналу підприємства становить 245 осіб.

Фабрика постійно бере участь у виставках і конкурсах, є переможцем конкурсу якості «100 кращих товарів України» на Всеукраїнському та регіональному рівнях, Кращий товар року.

За участь в Українському Національному конкурсі якості отриманий сертифікат « Визнання досконалості в Україні ». Макаронних виробів «Екстра» присвоєно знак «Київська якість» та «Екологічно чисто та безпечно».

Короткий опис статті: купити борошно Web Star CMS Web Star CMS

Джерело: Київська Макаронна Фабрика

Також ви можете прочитати