Клітковина, висівки, цільнозернові, обойне борошно, макуха, сушені

27.09.2015

Клітковина, висівки, цільнозернові, обойне борошно, макуха, сушені овочі, ягоди, готові сніданки

СУШЕНІ ОВОЧІ, ФРУКТИ, ЯГОДИ, ГРИБИ.

Більшість людей знають, що сушені овочі, ягоди, фрукти та гриби значно вигідніша і корисніша консервованих. Чому?

Режим консервації відбувається при високих температурах, тобто — з втратою більшості корисних речовин. При консервації овочів і грибів використовують сіль, оцет і консерванти, а при консервації фруктів і ягід використовують велику кількість цукру.

Сушка ж овочів, ягід, грибів є найбільш ефективним способом збереження в цих продуктах амінокислот, мінералів і вітамінів. Згідно технології, повільна сушка відбувається при температурі 70 градусів, при цьому зайва волога випаровується поступово. Таким чином, будь-сушений фрукт, овоч чи ягоду можна вважати концентратом того продукту з якого його отримали.

Засвоюваність і корисні властивості борошна, отриманої з сушених овочів або ягід в два рази краще, ніж від свіжих аналогів. Під час помелу відбувається перетирання всіх насіння, кісточок, оболонок у яких найбільшою мірою сконцентровані корисні речовини.

Термін зберігання сушених продуктів один рік або більше. Сушений продукт не займає багато місця. Приміром, 20 помідорів після їх сушіння помістяться в одній склянці. У такому ж склянці міститься і 25 сушених солодких перців.

З сушених фруктів, ягід, зелені, грибів і овочів готують компоти, натуральні сиропи, всілякі запіканки, супи і т. д.

У нашому магазині Ви знайдете тільки екологічно чисті сушені продукти і за конкурентними цінами.

Короткий опис статті: обойне борошно СУШЕНІ ОВОЧІ, ФРУКТИ, ЯГОДИ, ГРИБИ. Більшість людей знають, що сушені овочі, ягоди, фрукти та гриби значно вигідніша і корисніша консервованих. Чому? Режим консервації відбувається при високих температурах, тобто — з втратою більшості з Клітковина, висівки, цільнозернові, обойне борошно, макуха, сушені овочі, ягоди, готові сніданки

Джерело: Клітковина, висівки, цільнозернові, обойне борошно, макуха, сушені овочі, ягоди, готові сніданки

Також ви можете прочитати