Колобок Борошно цільнозернові

20.07.2015

Борошно пшеничне цільнозернові

Цільнозернові борошно — це борошно з цільного зерна. Тобто така, в якій збережена і оболонка, і зародышевое зерно, тобто всі складові частини зерна.

В останні роки наука про харчування — дієтологія стала приділяти велику увагу цільнозерновим продуктам і цільнозерновий борошна. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що нарешті прийшло розуміння того, що очищаючи продукти від «баластних речовин», ми очищаємо їх від всіх біологічно активних і необхідних нашому організму для повноцінної життєдіяльності компонентів.

Разом з квітковою оболонкою зерна ми видаляємо клітковину (харчові волокна) — необхідну для очищення організму від шлаків і отруйних продуктів розпаду.

Крім того, харчові волокна (клітковина) — це основна їжа для кишкових

бактерій (мікрофлори кишечника), від життєдіяльності яких безпосередньо

залежить стан нашого здоров’я і робота всієї імунної системи — захисту

організму.

З зерновим зародком видаляються з борошна вітамін Е — найпотужніший антиоксидант, ненасичені жирні кислоти — основне живлення для мозку і центральної нервової системи.

Разом з алейроновым шаром з борошна видаляється тонкий шар живих клітин,

багатих запасними білками і незамінні амінокислоти, необхідні для синтезу білків і гормонів.

До моменту дозрівання зерна крахмалистый шар (ендосперм) вже не містить живих клітин — саме його ми вживаємо в їжу у вигляді очищеного білого борошна вищих сортів.

Дивно, але людина залишає для харчування, з усього розмаїття закладеного природою в зерно (для його здоров’я), лише найшкідливіше і марне — очищений від усього живого крохмаль — найбільш легкозасвоювані вуглеводи, яких у харчуванні сучасної людини і без того достатньо.

Сьогодні ми можемо наочно бачити наскільки наші прадіди були праві. Почавши вживати в їжу одні «ласощі» (тільки ті продукти, які здаються смачнішими), ми отримали «епідемії 21-го століття» — цукровий діабет і ожиріння (чого ніколи не було на Русі), стрімке зростання серцево-судинних і ракових захворювань і т. д. Ситуація «посилюється» ще й стрімко розвивається «харчовою хімією», яка вже сьогодні здатна надати будь-який бажаний смак будь-якого продукту (особливо рафінованому).

Відповідно, якщо ми і далі будемо «спиратися» при виборі продуктів харчування на смак, а не на розум — наслідки будуть катастрофічними !

Короткий опис статті: цільнозернові борошно придбати борошно,цільнозернові, борошно цільнозернові,оплата,доставка,оплата і доставка,паперові формочки,паперові формочки купити,купити паперові формочки для кексів,паперові формочки для кексів,купити паперові формочки для кексів,для мафінів,паперові формочки для мафінів,купити паперові формочки для мафінів,для випічки,паперові формочки для випічки,купити паперові формочки для випічки,для мафінів купити,для випічки купити,для кексів купити,паперові формочки для мафінів купити,паперові формочки для випічки купити,паперові форми,паперові форми для кексів,паперові форми для кексів купити,паперові форми для випічки,паперові форми для мафінів,солод,купити солод,куплю солод житній солод житній купити,де купити солод,рецепт солоду,солод для хліба,для хліба,солод ферментований,солод ціна,продам солод,купити солод для хліба,хліб з солодом в хлібопічці,з солодом,в хлібопічці,солод житній ферсентированный,солод житній ферсентированный купити,для хлібопічки,солод ціна,клейковина,клейковина купити,панифарин,макова начинка,макова начинка,як приготувати моковую начинку,як зробити макову начинку,куплю згущене молоко,купити згущене молоко,куплю згущене молоко,згущене молоко купити,варена згущене молоко купити,агар,куплю агар агар,агар агар купити в Україні,де купити агар,агар агар для схуднення,для схуднення,агар агар застосування,де можна купити агар агар,агар ціна,молоко сухе,сухе молоко купити,куплю сухе молоко,ціна сухого молока,сухе молоко ціна,сухе молоко Україна,де купити сухе молоко,повидло яблучне купити,купити кунжут,куплю кунжут,кунжут ціна,де купити кунжут,куплю кокосову стружку кокосову стружку купити,кокосова стружка ціна,ціна кокосової стружки

Джерело: Колобок Борошно цільнозернові

Також ви можете прочитати