Комбікорм для риб для свиней для поросят для птиці висівки пшеничні гранульовані сіно овес фуражний ТОВ Корм-Агро р.

24.08.2015

Про компанію

ТОВ «Корм-Агро» — це багата історія, високопрофесійний колектив і динамічно розвивається компанія.

Компанія «Корм-Агро» — один з найбільших постачальників пшеничних висівок і комбікормів для всіх видів сільськогосподарських тварин в Ярославській області, також з успіхом реалізує продукцію у багатьох округах і областях Російської Федерації.

Ми пропонуємо тільки екологічно чисту, натуральну і якісну продукцію, виключно вітчизняного виробництва. Контроль за дотриманням якості рецептур ведеться протягом усього циклу від переробки зерна до випуску комбікормів, що дозволяє пропонувати продукцію, яка відповідає ГОСТу РФ для даного виду продукції і всім вимогам найвибагливіших споживачів.

ТОВ «Корм-Агро» — це сучасне, економічно стійке підприємство.

Популярність нашої продукції сьогодні пояснюється тим, що вона відповідає основним вимогам споживача — не віднімає багато часу на приготування, володіє корисними властивостями і в найкоротші терміни доставляється до покупця.

Завдяки оснащенню підприємства-виробника сучасним обладнанням провідних німецьких, італійських, швейцарської та чешкою фірм, використанню новітніх технологій, а також високому професіоналізму, головними завданнями фахівців нашої компанії є забезпечення високої якості пропонованої продукції і суворе дотримання договірних зобов’язань.

Ми прагнемо зробити нашу продукцію доступною для будь-якого споживача і запрошуємо Вас до довгострокового співробітництва!

Короткий опис статті: купити борошно оптом ТОВ Корм-Агро пропонує для всіх видів сільськогосподарських тварин (комбікорм для відгодівлі, дійних корів, для відгодівлі свиней, для поросят, для молодняку промислової птиці, для перепелів та ін. Комбікорму комбікорм для риб для свиней для поросят для птиці висівки пшеничні гранульовані сіно овес фуражний ТОВ Корм-Агро р. Рибінськ

Джерело: Комбікорм для риб для свиней для поросят для птиці висівки пшеничні гранульовані сіно овес фуражний ТОВ Корм-Агро р. Рибінськ

Також ви можете прочитати