Корисні властивості кукурудзяної крупи. . Жіноче здоровя

17.08.2015

Корисні властивості кукурудзяної крупи.

Кукурудза, починаючи свою історію з давніх часів, в даний час є дуже поширеним продуктом харчування.

Приготовлена із зерен кукурудзи кукурудзяне борошно широко застосовується в харчовій промисловості для приготування дитячого харчування, кондитерських виробів, в пивоварінні і т. д.

Користується попитом кукурудзяна крупа і при приготуванні їжі в домашніх умовах. З неї можна зварити кукурудзяну кашу, супи, запіканки і т. д.

Страви з застосуванням кукурудзяної крупи відносяться до дієтичних.

Корисні властивості кукурудзяної муки.

Склад кукурудзяної крупи дуже різноманітний. Вона містить достатню кількість вітамінів групи А, В, Е, РР, мікроелементи (залізо, кремній) і мікроелементи (калій, фосфор та ін)

Часте використання кукурудзяної крупи в їжу обумовлено, насамперед, її властивості. Ця крупа регулює рівень холестерину в крові, тим самим є профілактичним засобом серцево-судинних захворювань.

Також кукурудзяна крупа сприяє виведенню токсинів з організму, очищає кишечник від продуктів розпаду і уповільнює процеси бродіння в шлунково-кишковому тракті.

Досить часто використовуються страви, приготовані з кукурудзяної крупи, в дитячому харчуванні, оскільки ця їжа практично не дає ніяких алергічних реакцій.

Кукурудзяна крупа висококалорійна, але, незважаючи на це, вона рекомендується для включення в раціон літнім людям, діабетикам і ін. т. к. білок, що входить до складу крупи погано засвоюється організмом, що не веде до накопичення зайвої ваги.

Особливо хочеться зазначити, що кукурудза не втрачає свої корисні властивості при варінні, ні при консервуванні.

Зберігання кукурудзяного борошна.

Необхідно виконувати певні умови при зберіганні кукурудзяної крупи, щоб вона не прогоркла і в ній не завелися жучки.

Місце зберігання повинно бути сухим і прохолодним, а в якості тари краще використовувати банку, закриту кришкою.

Мамалига.

найвідомішим стравою з кукурудзяної крупи є мамалига – крута

кукурудзяна каша, замінює у деяких народів хліб. Про те, як готувати мамалигу вам розповість будь-молдаванин чи румунів. Адже спочатку це блюдо почали готувати саме вони.

Треба взяти кукурудзяну крупу дрібного помелу і воду в пропорції 1:3 (1 склянку крупи і три склянки води), сіль. Варити на повільному вогні, помішуючи, близько 40 хвилин, поки каша остаточно не загусне. Потім відокремити від стінок каструлі і, виклавши на тепле блюдо, розрізати. Мамалига також є дієтичним, легко засвоюваним продуктом.

Короткий опис статті: кукурудзяна мука Корисні властивості кукурудзяної крупи і мамалига. кукурудзяна крупа, корисні властивості кукурудзяної крупи, мамалига

Джерело: Корисні властивості кукурудзяної крупи. | Жіноче здоров’я

Також ви можете прочитати