Кукурудзяна каша для дітей, Дитяче харчування на готуємо дітям .

19.08.2015

Дитяче харчування — готуємо дітям з фантазією

«Курча»

Вік: з 9 місяців

Дуже приємно, що заходите на мій сайт www.gotovimdetyam.ru — готуємо дитячі рецепти. Вирішила поповнити розділ дитячі каші. Сьогодні виявила, що в коментарі обіцяла поповнювати цей розділ хоча б раз на два тижні і зовсім забула. Вибачаюся, і виправляюсь. Отже, як варити кукурудзяну кашу дитині.

Кукурудзяна каша для дітей

Але для початку, перед тим як розберемося, як варити кукурудзяну кашу для дітей, трохи про те, чим корисна каша кукурудзяна і зі скількох її давати. Вводити прикорм її можна починати після рисової та гречаної каш, з 9 місяців, вона також не містить глютен, що дуже важливо для дітей алергіків. Кукурудзяна каша для дітей — сама низькокалорійна каша. На жаль, харчова цінність її нижче, ніж у гречаної, рисової, вівсяної, наприклад в ній 8 % білка, а в гречаній 10 — 13%; у вівсяній 10 — 18 %.

Але найголовніше, що вона дуже корисна для травлення, т. бо в ній дуже багато клітковини, яка стимулює роботу кишечника. Пам’ятаєте, коли я писала про йогурт домашній. я нагадувала про користь пребіотиків (клітковини). Ось саме тому кукурудзяна каша дуже корисна для дітей, які страждають запорами, тобто вона здатна стримувати процеси гниття і бродіння в кишечнику. І якщо у малюка бурчить у животі вона «заспокоїть» животик дитини. Тому включайте кукурудзяну кашу в дитяче харчування раз на тиждень, у тому числі і для хорошого імунітету.

Це далеко не всі її корисні властивості кукурудзяна каша виводить з організму жир, нормалізує роботу серця і судин, в ній багато кремнію, тому кукурудзяна каша корисна для дітей. у яких є проблеми з зубами.

Тепер, перейдемо до того, як зварити кукурудзяну кашу дитині, і скільки часу варити кукурудзяну кашу. Звичайно, до року можна користуватися покупними кашами, цей вибір кожна мама робить сама. Це дуже зручно і швидко. Це інстантні каші, тобто не потребують варіння. Беремо потрібну кількість каші, розвести кип’яченою охолодженою водою до потрібної температури і все готово, можна ще розвести грудним молоком.

Якщо Ви не хочете користуватися промисловими кашами, тоді зваримо смачну кукурудзяну кашу вдома. Є два шляхи:

1. Підходить для дітей від 9 місяців до року.

Подрібнюємо кукурудзяну крупу в кавомолці, отримуємо з неї кукурудзяне борошно. Потім її варимо як манну кашу. тільки в рецепті зазначено молоко, а ми беремо 250 мл. води на 4 ч. л. кукурудзяного борошна (без верху). Цукор намагаємося не класти. А можна додати розім’яту банан, або терте яблучко. Вже в готову кашу можна додати трохи грудного молока, якщо кукурудзяна каша для немовляти, або суміші, 3-5 р. вершкового масла (я додавала топлене).

2. Підходить для дітей від 9 місяців, якщо перетерти блендером після приготування, і старше.

Вам знадобитися, щоб вийшла кукурудзяна каша для дітей

(на 2 порції)

1. 0,5 склянки кукурудзяної крупи(200 грамового склянки);

2. 1 склянку молока (для дітей від року);

Короткий опис статті: кукурудзяна мука Покроковий фото-рецепт – кукурудзяна каша для дітей, її корисні властивості, і як варити в духовці, пароварці. кукурудзяна каша для дітей, як варити кукурудзяну кашу, кукурудзяна каша корисні властивості, як варити кукурудзяну кашу дитині, дитяча каша кукурудзяна, каша кукурудзяна, кукурудзяна крупа

Джерело: Кукурудзяна каша для дітей — Дитяче харчування на готуємо дітям . ру

Також ви можете прочитати