Кукурудзяна мука. Корисні властивості кукурудзяної муки . Правильне

02.09.2015

Кукурудзяна мука

Кукурудза, яку стародавні племена майя і ацтеків вирощували на мексиканському півострові з незапам’ятних часів, потрапило в Європу в XVII столітті разом з іншими скарбами з Америки. Так як на території ацтеків кукурудза була основною харчовою культурою, то її використовували і для виготовлення борошна. Там була прийнята проста система живлення, тільки замість пшеничного хліба використовувався виготовлений з кукурудзи. Кукурудзяне борошно в тих краях використовується замість пшеничного борошна і з інших злаків.

Корисні властивості кукурудзяної муки

В кукурудзяній муці містяться цукри, вітаміни групи В, вітаміни РР, мінеральні солі калію, заліза, фосфору, кальцію, магнію, каротину, крохмалю. За своїм поживним і корисним властивостям ця мука набагато краще, ніж пшеничне або будь-яка інша.

Її використання допомагає відновити роботу кишечника і шлунка, нормалізує внутрішню мікрофлору. Навіть не дивлячись на те, що в ній набагато вище індекси кислотності, жирності і калорійності, кукурудзяне борошно володіє високими смаковими якостями, не збільшує протрамбиновый індекс і сприяє нормалізації рівня холестерину в крові і стану кровоносних судин.

Найбільш якісне борошно отримується з твердих сортів кукурудзи, яка може бути як грубого, так і дрібного помелу. Борошно дрібного помелу застосовують для приготування кондитерської випічки. Її присутність дозволяє отримати більш повітряну і розсипчасту продукцію, яка володіє специфічним смаком кукурудзи. Таку борошно в невеликих кількостях додають у деякі сорти пшеничного і житнього хліба, для надання йому особливого смаку.

Борошно грубого помелу застосовують для виробництва кукурудзяного хліба, який за своїми споживчими якостями надзвичайно корисний для травлення.

Каші, приготовані з використанням такої муки, мають властивість гальмувати процес бродіння вуглеводів, що допомагає при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту.

Кукурудзяна мука досить широко використовується в системі дієтичного харчування для допоміжної відновної терапії, а також для того, щоб скинути зайву вагу. Справа в тому, що продукти, виготовлені з такої борошна досить сытны, тому загальна маса їжі повинна бути зниженою.

Зародок зерна, який при помелі відокремлюється від плодової маси, використовується у якості зв’язку, так як володіє підвищеною жирністю, для виробництва ковбас, а так само, в процесі виготовлення пива.

У найближчих сусідів, Молдові, Румунії, так і в деяких регіонах Кавказу страви з кукурудзи і борошна з неї отримали дуже широке поширення.

Мамалига, юшка з борошна грубого помелу є майже національним блюдом, яке готується в різних регіонах майже однаково, тільки з невеликими нюансами.

В гірських районах Кавказу мамалига, подана на стіл разом з домашнім сиром, сулугуні або фетою вважається делікатесом.

Каша з обсмаженої борошна домашнього помелу, зварена на воді з додаванням молока, цукру і солі дуже корисна як для дієтичного, так і для дитячого харчування.

Представляємо підземні дренажні ємності для води та нафтопродуктів. Різноманітні види ємностей. Дізнайтеся повні характеристика ємностей. І звертайтесь до нас для замовлення. Наша продукція відповідає стандартам якості.

Короткий опис статті: кукурудзяна мука купити Кукурудза, яку стародавні племена майя і ацтеків вирощували на мексиканському півострові з незапам’ятних часів, потрапило в Європу в XVII столітті разом з іншими

Джерело: Кукурудзяна мука. Корисні властивості кукурудзяної муки | Правильне харчування

Також ви можете прочитати