Кукурудзяна мука при цукровому діабеті (для діабетиків)

03.07.2015

Види борошна, дозволені діабетикам (при цукровому діабеті)

Опубліковано:
21 жов 2014
07:38


Борошном називається продукт харчування, одержуваний при перемелюванні зерен злакових культур. Це значить, що скільки на світі злаків, стільки і її видів. Найпоширенішою в нашій країні є пшеничне борошно, одержувана із зерен пшениці, за нею слід житнє, кукурудзяна, рисова, гречана, ячмінна і т. д.

Зерна перемелюють до порошкоподібного стану, а отриманий при цьому продукт використовують для приготування хліба. коржиків і кондитерських виробів, званих також борошняними.

Борошно для діабетиків є важливим продуктом харчування. Однак, для хворих важливий низькокалорійний раціон і наявність грубої клітковини в їжі, що можливо тільки при використанні борошна при цукровому діабеті, приготовленої з цільних злаків: пшеничного першого і другого сорту, кукурудзяної та гречаної.

Пшеничне борошно першого сорту для діабетиків не підходить. Її з раціону доведеться повністю виключити. Справа в тому, що пшениця при помелі проходить попереднє поділ на фракції: її зовнішня оболонка, яка містить грубу, корисну для діабетиків, клітковину, йде на продукти першого і другого сорту, а також на виробництво висівок.

А ось серцевина зерна, до складу якої входить практично чистий крохмаль, стає основою отримання продукту вищого сорту, використовуваного для приготування тортів. тістечок і дивно ніжних булочок. На жаль, всі ці продукти для хворих на цукровий діабет другого типу заборонені, адже саме вони, а точніше, надмірне захоплення випічкою і висококалорійною їжею, і стали в основному причиною розвитку такого грізного захворювання.

Володимир Левашов: «Як мені вдалося перемогти діабет в домашніх умовах за 2 тижні, приділяючи за 20 хв в день?!»

Це означає, що краще використовувати в їжу при цукровому діабеті пшеничне борошно другого і першого сорту, а також пшеничні висівки, житнє, кукурудзяне і гречану, роблячи з неї випічку без цукру і жиру.

Кукурудзяна мука при цукровому діабеті включається в раціон харчування з-за великої кількості вітамінів і мікроелементів, які містяться в ній.

А ось від оладків і коржів у фритюрі доведеться відмовитися. Справа в тому, що борошно з високим вмістом клітковини миттєво вбирає жир і утримує його в складі готового виробу, при цьому підвищуючи калорійність продукту в десятки разів, що особливо небезпечно для діабетиків.

та й сама кількість будь-яких борошняних виробів, у раціоні хворих на цукровий діабет має бути помірним, адже навіть грубий помел і наявність клітковини в них не виключає високий вміст вуглеводів. Харчування повинно бути збалансованим, а його основу повинні складати овочі. їсти які можна з кукурудзяними коржами і гречаним хлібом.

Наталя: «Мій дивовижний секрет, як легко і швидко перемогти діабет не встаючи з дивана. «

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна Кукурудзяна мука при цукровому діабеті (для діабетиків) борошно цукровий діабет діабетиків кукурудзяна

Джерело: Кукурудзяна мука при цукровому діабеті (для діабетиків)

Також ви можете прочитати