Кукурудзяна мука рецепти страв . Жіночі секрети онлайн

27.03.2016

Рецепти страв з кукурудзяного борошна

Всім відомо, що кукурудзяна мука дуже корисна. Вона зміцнює імунітет до різних хвороб, протистоїть всім мікробів, які «вселяються» несподівано в наш організм.

Крім того, вона благотворно впливає на колір шкіри особи. який стає здоровішою, світліше і привабливіше. Простота приготування корисної їжі з цієї муки здивує кожну господиню, крім того, це дешево і сердито, смачно:

1.Коржики з кукурудзяної муки

Продукти:

— 1кг кукурудзяного борошна, 250 г пшеничного борошна, 20 г дріжджів, 100 г вершкового масла або смальцю, 100 г цукру, 1 яйце, молоко, сіль;

Приготування:

— з пшеничного борошна і дріжджів, розведених в 1 склянці теплого молока, готують опару. З кукурудзяного борошна, цукру, яйця, вершкового масла і дрібки солі замішують на молоці інше тісто у вигляді бісквітного. Потім кукурудзяна тісто добре вимішують з опарою і викладають шаром, товщиною в 1,5 см, на змащений маслом деко. Зверху викладають сливи з варення на відстані двох сантиметрів один від одного і залишають на деякий час в тепле місце для підйому. Випікають у духовці до рум’яного кольору.

Важливо:

— готовий пиріг нарізають квадратами так, щоб на серединці кожного була зливу, і

Подача:

— на стіл подають у теплому вигляді.

2.Молочний калач з кукурудзяного борошна – всім друзям на допомогу — лікар

Продукти:

— 600г борошна (по300г пшеничної та кукурудзяної), 300г молока, 120г вершкового масла, 100 г цукрової пудри, 7 яєчних жовтків, 30г дріжджів, 40г родзинок, 50г цукру-піску, 1 яйце, волоський горіх.

Короткий опис статті: кукурудзяна мука купити Рецепти корисною і здоровою кухні з кукурудзяної муки, які легко може зробити навіть початківець кулінар. кукурудзяне борошно,кукурудзяне борошно рецепти

Джерело: Кукурудзяна мука рецепти страв | Жіночі секрети онлайн

Також ви можете прочитати