Кукурудзяна мука . Смак-Але.ру

07.09.2015

Кукурудзяна мука

Кукурудзяне борошно використовують давно й у багатьох країнах світу. Виготовляється така мука з кукурудзяної крупи. Вона застосовувалась як складова для багатьох страв, каш і випічки коржів, так як погано розпушується, і пишні булочки з кукурудзяного борошна не виходять. Відмінність такої муки від пшеничного та інших видів борошна, в тому, що вона містить інші корисні речовини і більше крохмалиста.

Борошно з кукурудзи — цінний дієтичний продукт, який володіє високими живильними і цілющими властивостями. Вона має однакову цінність для пекарів і кулінарів, дієтологів і косметологів.

Виготовляють кукурудзяне борошно двох видів – грубого і тонкого помелу, а готують з неї такі відомі національні страви, як бануш, мамалига, буллами, угали і традиційні мексиканські коржі. Печуть з кукурудзяного борошна хліб і виробляють всім знайоме ласощі – чіпси.

Головна відмінність кукурудзяного борошна від звичайної борошна, в тому, що вона зберігатися вдвічі довше. Також вона багата на вміст клітковини, що дозволяє застосовувати її для виготовлення дитячого харчування. Кукурудзяна мука, користь якої полягає в утриманні таких мікроелементів, як фосфор і мідь, магній і нікель, і кальцій у величезній кількості.

Страви з кукурудзяного борошна благотворно впливають на травні процеси в організмі. Така мука затримує бродіння вуглеводів. А зміст в ній білка, що особливо корисно для вегетаріанців і дотримання дієт, так рослинний білок краще і швидше засвоюється в організмі.

Багато людей відзначали, що продукти з кукурудзяного борошна дуже ситні, що дуже корисно для людей бажаючих скинути зайву вагу. Та й за змістом калорій кукурудзяна мука поступається пшеничному борошні.

Борошно з кукурудзи є свого роду антисептиком, так знижує в організмі людини рівень холестерину. Справжня кукурудзяне борошно має більш грубий помел, ніж звичайна пшеничне борошно, вона приємна на смак має жовтуватий колір.

Короткий опис статті: кукурудзяна мука Кукурудзяна мука | Смак.ру

Джерело: Кукурудзяна мука | Смак.ру

Також ви можете прочитати