Кукурудзяна мука

Кукурудзяне борошно і борошняні суміші з кукурудзяним борошном.

16.12.2015

Кукурудзяне борошно і борошняні суміші з кукурудзяним борошном.

Кукурудзяне борошно й готові борошняні суміші для приготування страв з кукурудзяного борошна

Кукурудзяна борошно виробляється з самого першого, на думку деяких істориків, культурного злаку на землі. Кукурудза є основою живлення для багатьох народів світу. У Росії страви з кукурудзяного борошна не так популярні, проте використовуються в дієтичному і дитячому харчуванні.

Кукурудзяна мука містить корисні речовини, яких не вистачає в інших видах борошна. Однією з необхідних для здоров’я її складових є клітковина в кількості більшій, ніж у пшеничному борошні. Кукурудзяна мука багата мікроелементами. До її складу входять залізо, кальцій, магній, фосфор, мідь і нікель. Кукурудзяна мука здатна уповільнювати бродіння вуглеводів. Страви з кукурудзяного борошна рекомендуються людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Кукурудзяна мука корисна також для зміцнення серцево-судинної системи. Страви з неї допомагають впоратися з надлишками холестерину. Кукурудзяна каша, кукурудзяні коржі та інші вироби з кукурудзяного борошна можуть служити одним із джерел рослинного білка для прихильників вегетаріанства .

Використовувати цей вид борошна для приготування випічки досить складно. Тісто з кукурудзяного борошна погано розпушується. Щоб отримати пишні випечние вироби, необхідно поєднувати кукурудзяне борошно зі звичною для нас пшеничного.

На Порталі GoodsMatrix зібрана корисна інформація про різні види борошна і борошняних виробах.

Сьогодні виробники пропонують споживачам різні готові борошняні суміші для швидкого приготування домашньої випічки, до складу яких входить і кукурудзяна мука. Використовуючи сухі борошняні суміші, можна приготувати корисні і смачні кукурудзяні коржі.

Асортимент кукурудзяного борошна і готових борошняних сумішей, до складу яких входить кукурудзяна мука:

Короткий опис статті: кукурудзяне борошно Кукурудзяне борошно і борошняні суміші з кукурудзяним борошном асортимент, корисна інформація. кукурудзяна мука

Джерело:
Кукурудзяне борошно і борошняні суміші з кукурудзяним борошном.

Також ви можете прочитати