Кукурудзяне борошно — ТД Човен.

15.01.2016

Кукурудзяне борошно — ТД «Човен».

Сама рослина — кукурудза прийшло в Росію тільки в 17-му столітті, хоча витоки культури сягають найдавніших індіанських племен ацтеків і майя, що мешкали на території сучасної Мексики. Останні займалися вирощуванням кукурудзи ще в 5000 році до нашої ери. Кукурудзяна мука використовувалась ними для приготування кукурудзяних коржів, які заміняли їм звичний нам хліб.

Кукурудзяна мука. на відміну від пшеничного, містить велику кількість цукру, вітаміну B1, В2 і РР, солі калію, кальцію, магнію, заліза, фосфору, каротину і крохмалю. Використання цієї муки в повсякденну їжу дуже благотворно впливає на мікрофлору шлунково-кишкового тракту будь-якої людини, незважаючи на те, що своїми показниками жирності, кислотності і калорійності вона набагато перевершує інші сорти борошна. Кукурудзяна мука зазвичай виготовляється з зубовидної, кременистої і полузубовидной різновидів кукурудзи.

Помел кукурудзяного борошна. в залежності від використовуваної технології, буває двох видів: дрібним і грубим. В першому випадку її використовують у кондитерських виробах, що робить торти, печиво й тістечка більш розсипчастими і приємними на смак, а також надає їм своєрідний пряний аромат, а в другому випадку, кукурудзяне борошно використовують для приготування грубого зернистого хліба, також дуже корисних для травлення.

У процесі виготовлення борошна з кукурудзи зародки зерна, які містять до 35% жиру, відокремлюються від плодових кісточок. Вона дуже добре підходить в якості сполучного речовини для виготовлення ковбасних виробів, пивоваріння і т. д. Так як кукурудзяне борошно має властивість уповільнювати бродіння вуглеводів, то страви, каші виготовлені з додаванням цієї муки зберігаються довго, що не можна сказати про саму борошні: бажано використовувати її протягом невеликого терміну після помелу.

Джерело: dietprom.ru

%img src=»http://ladja.org/sites/default/files/auto-prazdniksveta.ru-(

Короткий опис статті: кукурудзяна мука придбати Торговий Дім «Човен». Інгредієнти для харчового виробництва. Бакалійні товари.

Джерело:
Кукурудзяне борошно — ТД «Човен».

Також ви можете прочитати