Кулінарія ігри для дівчаток безплатно, ігри Приготування їжі-кулінарія

19.07.2015

Кулінарія ігри для дівчаток

Кулінарія — це улюблене заняття дівчат! Біля плити вони зображують із себе домогосподарок і люблять допомагати мамі в приготуванні сімейного вечері. Подаруйте дитині можливість зробити блюдо для всієї родини самостійно, не зіпсувавши продукти! Як ви вже здогадалися, тут представлені ігри, де потрібно готувати їжу, а значить, вони чудово підійдуть для дівчаток. Ну а якщо ви не любите готувати і робота на кухні вам здається занадто клопіткою, ігри Кулінарія змінять вашу думку. Безліч рецептів чекають, коли ви приготуєте, а кращі шеф кухаря розкриють секрети своїх фірмових страв.

Читати далі

Під керівництвом досвідчених кухарів ви зможете навчитися готувати різні супи, робити салати, готувати піцу і пекти смачні пироги. У цих міні іграх потрібно готувати їжу в ресторанах, кафе і просто вдома на кухні. Більшість ігор жанру Кулінарія відносяться до категорії Бізнес. В таких іграх вам потрібно не тільки готувати їжу, але і пригощати відвідувачів свого закладу. Збирати гроші на поліпшення ресторану, купівлю нових рецептів або відкриття нового ресторану бургерів.

Але зустрічаються і такі ігри, де більше приділено уваги самого процесу приготування. Вам доведеться готувати самій: нарізати і обсмажують шматочки баранини, шаткувати капусту, різати цибулю, моркву, чистити картоплю і місити тісто. Після приготування страви, дегустатори оцінять вашу працю і ви заробите певну кількість балів.

В цей розділ регулярно вміщуються нові онлайн ігри, так що слідкуйте за оновленнями. У флеш гри ви можете грати безкоштовно прямо зараз і готувати їжу онлайн без скачування і реєстрації.

А тепер мерщій на кухню, поки біфштекс не підгорів!

Короткий опис статті: кулінарія для дітей Кулінарія ігри для дівчаток, в які можна грати безкоштовно. Тут тебе чекає приготування їжі онлайн. З такими іграми жанру Кулінарія будь-яка дівчинка швидко навчиться готувати. кулінарія гра дівчинка приготування страви кухня безкоштовно онлайн піца ресторан бізнес бургер флеш грати без реєстрації

Джерело: Кулінарія ігри для дівчаток безплатно, ігри Приготування їжі кулінарія

Також ви можете прочитати