Кулінарний сайт . Abstinentia.ru

05.08.2015

say7.info — скажи 7!

Кулінарний сайт . Abstinentia.ru

say7.info

www.say7.info .

Час дії липень 2009 року. Місце дії Інтернет Кулінарний сайт . Abstinentia.ru

Перше враження.

Трохи посерфити по сайту я відразу зрадів, що в мене безлімітний Інтернет. Створюється враження, що це не кулінарний сайт, а фотогалерея досить пристойних розмірів. На головній сторінці, натиснувши на закладку «Про автора», Ви побачите фотографію творця всіх кулінарних шедеврів цього ресурсу – Анастасію Скрипкину.

Kuking.net — немає?

www.kuking.net. Варто уточнити, що ранжування ресурсів змінюється. Нехай не часто (особливо перші 3-5 місць), але змінюється. Розглядаються місця станом на червень-липень місяць 2009 року. Отже, приступимо.

Завантаженість рекламою.

Кількість реклами на даному ресурсі не стомлює і не відволікає погляд від основної тематики, а на головній сторінці вона практично не видно (зверху і знизу по одному невеликому блоку). Рухаючись углиб сайту, стає видно, що кількість рекламних блоків збільшується, що, втім, досить легко пояснити. Рекламне місце на внутрішніх сторінках коштує дешевше. Але навіть це збільшення не псує загальної позитивної оцінки.

Навігація по сайту проста і досить зручна. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Трохи збентежило відсутність такого великого розділу, як форум, в основному верхньому меню, яке бачиться в першу чергу. Знайшов унизу основної сторінки, в невеликому нижньому меню. Хоча форум досить великий і цікавий. На момент написання огляду тільки від зареєстрованих користувачів було більше 67000. У будній день одночасно були присутні близько 1500 чоловік! Невеликий відступ. Зайшовши вперше на сайт, побачив на головній сторінці анонс кулінарних тестів. Відвідавши портал наступного разу, вирішив познайомитися з тестами уважніше. Чесно скажу – знайшов їх тільки з пошуку. У самому низу розділу «Статті». Якщо спеціально не шукав, напевно, не знайшов. З відступом закінчено Кулінарний сайт . Abstinentia.ru
. Сподобався ще один невеликий штрих. Переходячи з розділу в розділ, можна помітити, що стрілочка, що знаходиться біля назви кожного розділу – підсвічується, нагадуючи рецепти якого розділу, Ви зараз дивитесь.

Короткий опис статті: кулінарні сайти

Джерело: кулінарний сайт | Abstinentia.uk

Також ви можете прочитати