Купити парасолі інтернет-магазин VipBag Київ, Харків, Донецьк

25.09.2015

якісні Модні парасолі Pasotti, Wittchen і De Esse

в інтернет-магазині Vipbag.com.ua

Ексклюзивні парасольки високої якості, польського та італійського виробництва представлені в нашому магазині. Pasotti — незвичайні, дорогі, елітні парасольки класу люкс з Італії, виконані з високоякісних матеріалів; парасольки великих розмірів, прикрашені стразами, яскраві, з малюнком кольорів або принтів. Особливість аксесуарів цього бренду — двосторонній купол і унікальні декоровані ручки. Парасольки Wittchen і De Esse — автоматичні, невеликі, кольорові, недорогі, практичні і зручні. Широка колірна гамма і різноманітність малюнків, елегантний класичний стиль, водонепроникні матеріали, каркас і спиці, виготовлені з міцної сталі з покриттям, що запобігає корозії, ручки — з якісного пластику або дерев’яні (додатково покриті шкірою). Польське виробництво гарантує якість, тривале використання аксесуара і Вашу оптимальний захист.

Кращі фірмові чоловічі і жіночі парасольки

Брендові фірмові парасольки завжди на порядок вище по якості і практичності. Жінки вибирають парасольки частіше за зовнішнім виглядом, а не по функціональності. Популярністю користуються парасольки жіночі зі стразами, малюнками, яскраві, модні та оригінальні, маленькі складні напівавтомат, щоб поміщалися в сумку. Чоловіки при виборі звертають увагу на зручність і розміри парасольок. Адже для чоловіків цей аксесуар більше як атрибут шику і елегантності, що підкреслює статус та стиль. Хороший чоловічий парасольку — це строгий дорогий парасолька. Це так звані vip парасольки. ціна на які зазвичай вище, але вона абсолютно виправдана, так як матеріали використовуються дорогі і міцні, а отже такий парасольку прослужить на порядок довше.

В моді зараз парасолі-тростини. Вони зручні і практичні, а головне, що під великою парасолькою може поміститися не одна людина. Саме парасольки-тростини виконують ще й функцію підтримки — на них можна спиратися, як на звичайну палицю. В основному використовуються чоловіками, так як додають чоловічому образу куди більше шику і стилю. Можна парасолька-тростина купити в подарунок, як для чоловіків, так і для жінок.

Купити парасолі в інтернет-магазині в Києві, Харкові

Короткий опис статті: купити інтернет магазин якісні Модні парасолі Pasotti, Wittchen і De Esse в інтернет-магазині Vipbag.com.ua Ексклюзивні парасольки високої якості, польського та італійського виробництва представлені в нашому купити інтернет магазин

Джерело: Купити парасолі інтернет-магазин VipBag Київ, Харків, Донецьк, Україна

Також ви можете прочитати