Купити парфуми оптом з подарунком за кожний флакон тільки на Мега

08.04.2016

Мега Сток — оптовий інтернет магазин


Icq:

683-254-112

Оптовий інтернет магазин «Мега сток» представляє увазі покупців велика кількість різних товарів за низькими цінами. У нас в наявності є широкий асортимент речей для дому: одяг, взуття, парфуми, дезодоранти, косметика, годинник, кальяни, гаманці, фурнітура, замки, батарейки, подарункові набори, сумки, жуйки, засоби гігієни, біжутерія, велосипеди, салюти і багато іншого. Ми пропонуємо товари оптовими партіями для бізнесменів, які володіють мережею торгівельних точок.

Наша пропозиція з продажу парфумів оптом може бути цікаво власникам власного бізнесу у сфері косметики, біжутерії, парфумерії, побутової хімії. Ми пропонуємо велике розмаїття ароматів, які ви зможете представити на суд ваших покупців. Оскільки заздалегідь передбачити, який аромат сподобається найбільше покупцям, дуже складно, то на перших порах важливо, щоб асортиментний ряд був як можна більш різноманітний. Тому має сенс замовити у нас велика кількість пробників з тим, щоб з’ясувати поточний попит у вашому регіоні, і в подальшому замовити велику партію парфумів. Все це обійдеться для вас дуже недорого.

Парфумерія, яку ми продаємо, виготовляється в різних країнах світу: Франція, Іспанія, Туреччина, Німеччина та інші. У нашому інтернет магазині ви можете купити парфуми оптом, які мають міжнародну сертифікацію Міжнародної Асоціації Ароматів (The International Fragrance Association (I. F. R. A)), і використовуються повсюдно по всьому світу. У відділі парфумерії, крім духів, у нас є також туалетна вода, парфумована вода, одеколони, тестера. Все це ви можете замовити для подальшого продажу своєї торгової мережі. Також слід додати, що асортимент товару постійно розширюється, адже у сучасному динамічному світі не можна стояти на одному місці. Виробники парфумів постійно придумують нові аромати, які без заминки ми пропонуємо для своїх клієнтів. У свою чергу, ви також зможете це робити, таким чином, розташовуючи до себе покупців, перетворюючи їх на постійних клієнтів.

Вся представлена парфумерна продукція виготовляється тільки з високоякісних матеріалів і масел. Кожна партія проходить лабораторну перевірку на відповідність контролю якості. При необхідності, ми видамо вам сертифікат гігієни для продаваної парфумерії, яку ви, в свою чергу, зможете демонструвати вашим безпосереднім покупцям. При всіх своїх достоїнствах і лицензированности, пропонована парфумерія коштує дешево. Тому ви зможете без праці продавати її у ваших торгових точках. А у разі зростання вашого бізнесу ми будемо тільки раді за вас, і зможемо запропонувати вам нові товари для ще більшого розвитку вашої торгової мережі.

Для того, щоб подивитися наявні товари, досить зайти на наш сайт, і перейти по відповідному посиланню. У разі виникнення питань ви завжди можете зв’язатися з адміністрацією магазину будь-яким зручним для вас способом, які зазначені в розділі сайту «Контакти».

Ми зацікавлені у взаємовигідній і довгостроковому співробітництві, тому завжди йдемо назустріч побажанням наших замовників, і робимо їм приємні сюрпризи. Так, наприклад, у нас є бонусна програма, умови якої передбачають нарахування 5% від суми замовлення в особистий кабінет. Таким чином, при великій кількості замовлень, ви зможете заощадити значну суму грошей для подальших покупок у нас. Мінімальна вартість замовлення складає всього лише 3 000 рублів. Доставка здійснюється по всій території Росії в найкоротші терміни. Звертайтеся, і в нашій особі ви знайдете надійного і вигідного партнера по бізнесу.

Короткий опис статті: купити борошно оптом

Джерело: Купити парфуми оптом з подарунком за кожний флакон тільки на Мега Стоці

Також ви можете прочитати