Купити цукор, сіль, борошно, крупи в Запоріжжі, Борошно ціна в

15.06.2016

тел. 067-265-68-77, 050-564-13-00

Борошно купити в Запоріжжі

Борошно — харчовий продукт, що отримується в результаті переробки зерна злакових та інших зернових культур.

Борошно пшеничне хлібопекарська вищого сорту — продукт, що складається, в основному, з тонкоподрібнених частинок ендосперму, що має крупність, обмежену залишком на ситі з шовкової тканини №43 не більше 5%, зольність не більше 0,55%, колір білий або білий з кремовим відтінком.

Борошно пшеничне хлібопекарська першого сорти — продукт, що складається з тонкоподрібнених частинок ендосперму і невеликої кількості подрібнених оболонок, має крупність, обмежену залишком на ситі з шовкової тканини №35 не більше 2%, прохід через сито з шовкової тканини №43 не менше 75%, зольність не більш 0,75%, колір білий або білий з жовтуватим відтінком.

Борошно пшеничне хлібопекарська другого сорти — продукт, що складається з подрібнених частинок ендосперму з домішкою подрібнених оболонок, має крупність, обмежену залишком на ситі з шовкової тканини №27 не більше 2%, прохід через сито з шовкової тканини №38 не менше 65%, зольність не більше 1,25%, колір білий з жовтуватим або сіруватим відтінком.

Борошно пшеничне хлібопекарська — крупчатка — продукт, що складається, в основному, з крупчатых однорідних частинок внутрішніх шарів ендосперму, що має крупність, обмежену залишком на ситі з шовкової тканини №23 не більше 2%, прохід через сито з шовкової тканини №35 не більше 10%, зольність не більш 0,6%, колір білий або кремовий з жовтуватим відтінком.

Борошно пшеничне хлібопекарська шпалерна — продукт, що складається з великих неоднорідних за розміром частинок ендосперму, включаючи плодові оболонки і зародки, має крупність, обмежену залишком на ситі з дротяної сітки №067 не більше 2%, прохід через сито з шовкової тканини №38 не менше 35%, зольність не менш, ніж на 0,07% нижче зольності зерна до очищення, але не більше 2%, колір білий з жовтуватим або сіруватим відтінком, з помітними частинками оболонок зерна.

Упаковка і маркування борошна пшеничного здійснюється відповідно до вимог ГОСТ 26791-89 «Продукти переробки зерна. Упаковка, маркування, транспортування і зберігання» та Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».

Маркування для вивезення за межі України здійснюється мовою, обумовленому в договорі-контракті.

згідно з ГСТУ 46.004-99 кожна партія борошна пшеничного супроводжується документом про якість, в якому вказані показники якості (колір, запах, смак, мінеральні добавки, вологість, зольність, білизна, крупність помелу, кількість і якість клейковини, число падіння, радіонукліди, металломагнитную добавку, зараженість і забрудненість шкідниками) та відмітками про контроль вмісту токсичних елементів, мікотоксинів, радіонуклідів і пестицидів. У документі про якість на вимогу споживача повинні бути вказані об’ємний вихід і формостійкість хліба з пробної випічки.

Короткий опис статті: ціна на борошно

Джерело: Купити цукор, сіль, борошно, крупи в Запоріжжі — Борошно ціна Запоріжжя

Також ви можете прочитати