Куплю продам якісне зерно оптом, виробництво борошна, комбікормів

10.10.2015

Продаж і купівля зерна | Виробництво борошна в Татарстані р. Казань

ТОВ «Зерноресурс» структурний підрозділ та ексклюзивний представник на зерновому ринку Агрохолдингу Червоний Схід, що є найбільшим сільськогосподарським виробництвом в Росії, по землеробству і розведення ВРХ, власника власних елеваторів і новітнього високотехнологічного комбікормового заводу.

ТОВ «Зерноресурс» круглий рік реалізує зернові і технічні культури. а також комбікорми для всіх видів тварин як на власних складах, так і з доставкою до покупця авто, ЖД або водним транспортом. Виробляє закуп зернових та технічних культур для власного споживання. Надає послуги з логістики та перевалки зерна з авто ЗАЛІЗНИЧНОГО і водного транспорту.

Де придбати зерно в Казані і Татарстані?

Наша компанія займається продажем зерна і насіння олійних (соняшник, ріпак). Основний вид діяльності — оптова реалізація зерна, виробництво борошна. Чітко налагоджений механізм обслуговування клієнтів — це запорука вашого успішного справи. Компанія організувала можливість придбання якісного товару не тільки на території Татарстану. Налагоджений механізм доставки зерна в Поволжі і Черноземье. Досвідчений персонал компанії якісно і швидко відповість на всі ваші запитання, дасть грамотну консультацію при виборі товару.

Асортимент товару: продаж зернових і виготовлення борошна

ТОВ «Зерноресурс» надає дуже широкий асортимент продукції. Процес купівля продаж зерна здійснюється дуже швидко. Продукція поставляється в області Поволжя і Чорнозем’я. На оптових складах об’єднання ви можете придбати:

Короткий опис статті: купити борошно оптом Продаж зерна оптом за найкращими цінами в Казані, доставка, зберігання і перевалювання, куплю зерно оптом в Татарстані, телефонуйте 8 (843) 233-08-76 продаж зерна в казані

Джерело: Куплю продам якісне зерно оптом, виробництво борошна, комбікормів в Казані і Татарстані «Зерноресурс»

Також ви можете прочитати