Листкові салати: рецепти з фото

18.07.2015

Листкові салати

Салат – популярне блюдо для багатьох професійних кухарів і простих господинь. Причина, насамперед, у швидкості його приготування і відсутності необхідності розігрівати блюдо: нарізав, покришив, натер наявні компоненти, залив сметаною, засмажкою, майонезом або просто рослинним маслом – і ситне красиве блюдо готове.

Характерна особливість будь-якого салату – це простота приготування, природність, соковитість і ошатність. В останньому грає роль не тільки прикраса готового блюда, але і підбір овочів, враховуючи їх кольору і смакові особливості. Особливо красивими в цьому плані виходять листкові салати.

У цьому розділі нашого сайту ви знайдете численні рецепти листкових салатів, а також корисні поради, які потрібно враховувати в їх приготуванні. Як правило, їх не дуже багато, але без них, ви можете зазнати фіаско. Ми навчимо вас готувати прості й оригінальні листкові салати з куркою, святкові та повсякденні листкові салати із грибами, давно полюбилися всім крабові листкові салати, смачні листкові салати зі звичних і добре знайомих усім овочів, фруктів і коренеплодів, салати із сирих і варених, солоних і маринованих овочів і грибів, а також ягід і різних делікатесів. Що характерно, у нас ви знайдете покрокові інструкції, як готуються салати шарами з фото кожного етапу приготування.

За останні сто років були закладені певні правила складання композицій, що використовуються в приготуванні всіляких варіантів салатів. Салати шарами теж готуються певним чином, у їх складанні використовують певні комбінації овочів і фруктів, щоб вийшов гарний кольоровий візерунок, поєднання кислого і солодкого, соленного і гострого, а також правильний підбір заправки грають далеко не останню роль у створенні своєрідного пікантного смаку, роблячи страву по-справжньому ексклюзивним.

Рецепти салатів шарами найбільш затребувані, як правило, перед майбутніми великими сімейними святами, такими як День Народження, ювілей, хрестини, новорічні свята, так далі. Але якщо ви подивитеся на нашому сайті, якісь легкі, швидкі і прості листкові салати з фото кожного етапу приготування, ви зрозумієте, що не варто дотримуватися цієї трохи неправильної традиції. Радувати себе і свою сім’ю смачними обідами можна і кожен день, готуючи салати шарами з куркою і салати шарами з грибами, салати з морепродуктами і рибою.

Давайте знайомитися з цими неймовірно смачними шедеврами разом!

Короткий опис статті: салати з фото Листкові салати: рецепти з фото. Ви знайдете тут різні смачні листкові салати з куркою, з грибами, з сиром, з печінкою, з ананасами. листковий салат, рецепт, фото

Джерело: Листкові салати: рецепти з фото

Також ви можете прочитати