Магазин органічних продуктів: Натуральні, органічні, екологічно чисті і безпечні продукти харчування у Дніпропетровську (Україні).

03.07.2015

Інтернет-магазин «Органік Світ» органічних продуктів: органічна, екологічно чиста продукція; Натуральні, органічні продукти харчування; екологічно чисті і безпечні продукти у Дніпропетровську (Україні).

Наше життя нерозривно пов’язана з життям мегаполісу, і, на жаль, ми змушені жити під впливом засобів зв’язку, хвиль негативної інформації, забруднення навколишнього середовища в нашому регіоні дуже сильно послаблюють організм і знижують імунітет. І за життя ми змушені платити своїм здоров’ям і, що найгірше, – здоров’ям своїх дітей. На жаль, міські жителі не можуть вплинути на чистоту повітря, яким вони щодня дихають і інші негативні для нашого здоров’я обставини. Але якість продуктів харчування, побутової хімії, косметики, якими вона користується щодня, кожен вибирає для себе сам.

Все більше людей сумніваються в натуральності продуктів, які вони купують у супермаркетах і магазинах. Багато хто почав замислюватися не тільки про смакових і естетичних якостях, але і про те, як зрештою їжа, побутова хімія впливають на наш організм.

«Organic Svit» пропонує здорове, дієтичне харчування харчування — Еко, Біо, Органік, дієтичні продукти – органічні фрукти, овочі, молочні, мясні продукти у Дніпропетровську (Україні).

Все частіше виходять різні програми, детально розповідають про якість продуктів на прилавках наших магазинів. І часто ми чуємо воістину жахливі новини, які навіть не сильно недовірливого людини змусять задуматися, а що ж тепер взагалі можна їсти без побоювання за своє здоров’я і здоров’я своєї сім’ї. Відповіддю на це питання для Вас може стати знайомство з таким виглядом продуктів як органічні продукти. Ми вже давно попрощалися з мрією зустріти натуральні органічні продукти на полицях наших величезних супермаркетів.

Тому і виник цей проект…

Ідея магазину виникла сама собою після того, як ми перейшли на здорове харчування, зіткнулися з труднощами в пошуку екологічно чистих і безпечних продуктів. До нас стали звертатися друзі і знайомі, які через нас стали замовляти ці продукти. Таким чином, ми вирішили розширити можливості для всіх бажаючих р. Дніпропетровська і нашого регіону. Зараз зробити замовлення може будь-яка людина, якого цікавлять натуральні продукти, і який може сам оцінити якість пропонованих нами товарів.

Еко продукти, Біо продукти, Органік продукти – все це різні терміни, що позначають натуральні, екологічно чисті продукти харчування, сертифіковані у відповідності з вимогами Європейської комісії, з природним терміном зберігання, що повністю виключають використання генномодифікованих компонентів, пестицидів, мінеральних добрив, антибіотиків і гормонів росту, різного роду консервантів, антиоксидантів, ароматизаторів, стабілізаторів, барвників, покращувачів смаку і інших добавок штучного походження.

Натуральна, безпечна, органічна побутова хімія, косметика, органічні миючі засоби, натуральні дезодоранти у Дніпропетровську (Україні).

тобто продукція органік (organic). у будь-якій галузі, як в області харчування, так і в косметології, побутової хімії, означає, що продукція створена без шкідливих для здоров’я компонентів.

Говорячи про користь екопродуктів, мова йде не тільки про відсутність шкідливих токсичних речовин, але і про те, що органічні продукти харчування відрізняються від звичайних тим, що вони мають більш високий рівень поживних речовин, вітамінів і мінеральних речовин, які сприяють зміцненню імунітету людини і, звичайно ж, абсолютно безпечні для здоров’я. Побутова хімія органічна косметика створена тільки з природних компонентів і без таких небезпечних інгредієнтів як натрій лаурет сульфат, парабени, пропіленгліколь, мінеральне масло і т. д

Органічні крупи, натуральні макаронні вироби, органічна борошно, органічний рис, італійські макарони, італійська паста в Дніпропетровську (Україні).

У нашому магазині ми пропонуємо Вам тільки екологічно чисту продукцію натурального походження:

— виготовлену виключно з натуральних компонентів – без консервантів, без добавок Е, без нітратів, без пестицидів, без токсинів;

— сертифіковану відповідно Європейським і Українським стандартам екологічних норм безпеки;

— має всі необхідні гігієнічні висновки;

— орієнтовану на людей, що піклуються про своє здоров’я, здоров’я своїх рідних і близьких. Продукція особливо рекомендований алергікам, вагітним жінкам і дітям.

Органічне зерно для пророщування, натуральний мед, продукти бджільництва, органічна зелена гречка в Дніпропетровську (Україні).

Наша мета — сформувати широкий асортимент здорових продуктів за прийнятними цінами, зручним сервісом та високою якістю обслуговування. Ми знаходимося в постійному пошуку нових виробників і розширюємо наш асортимент, поповнюючи як української, так і італійської, французької, німецької сертифікованою продукцією.

Скоро будуть додані розділи: органічні фрукти і овочі, органічні молочні продукти і органічні сертифіковані м’ясні вироби. А в наступному році планується відкриття стаціонарного магазину органічних продуктів р. в Дніпропетровську.

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин!

Якщо у Вас є побажання та пропозиції, пишіть на електронну адресу: svit-organic@ukr.net

Короткий опис статті: цільнозернові борошно купити Магазин органічних продуктів: Натуральні, органічні, екологічно чисті і безпечні продукти харчування: крупи, борошно, макарони, фрукти, овочі, мед, чай, кава, побутова хімія, косметика у Дніпропетровську (Україні).

Джерело: Магазин органічних продуктів: Натуральні, органічні, екологічно чисті і безпечні продукти харчування у Дніпропетровську (Україні).

Також ви можете прочитати