Маркетингові дослідження, огляд і аналіз ринку, Проведення маркетингових

29.07.2015

Україна: ринок борошна і круп

Доставка:

безкоштовно, e-mail або експрес-кур’єр 1-5 раб. днів (Росія, СНД, вся планета)

Нове дослідження висвітлює ситуацію та основні тенденції розвитку ринків борошна і круп зернових в Україні у 2009-2010 рр. і в цілому за останні 5 років: сировинну базу, виробництво, промислове і кінцеве споживання, внутрішню і зовнішню торгівлю, питання якості продукції та ціноутворення, вплив на ринок факторів попиту і пропозиції і т. д.

Крім того, окремі розділи дослідження присвячені державної політики на ринках продуктів переробки зерна, розвитку попиту та пропозиції, а також перспективам подальшого зростання ринків борошна і круп. Незважаючи на значну зарегульованість, ці ринки залишаються інвестиційно привабливими, на них продовжує працювати велике число виробників.

Важливою частиною дослідження є розгляд положення на українському ринку борошна і круп компаній і холдингів — найбільших виробників, а також особливостей їх діяльності та економічної ефективності борошномельно-круп’яного виробництва.

1. Резюме

2. Зовнішні ринки

2.1. Ринок країн СНД

2.2. Світовий ринок рису

2.2. Світовий ринок гречаної крупи

3. Сировинна база

3.1. Загальна характеристика ринку зернових

3.2. Виробництво і баланс ринків зернових

3.3. Ціноутворення і динаміка цін на основні види зернових культур, використовуваних для виробництва борошна та круп

3.4. Перспективи розвитку

4.2. Класифікація і технології виробництва борошна і круп

4.2.1. основні види помолів борошна, вихід і сорту борошна

4.2.2. технологія виробництва і види круп

4.3. Оцінка фізичної ємності ринку

4.4. Структура, показники і географія виробництва борошна

Короткий опис статті: виробництво борошна Маркетингові дослідження і проведення маркетингових досліджень під замовлення, а також продаж готових бізнес-планів, розробка і складання бізнес плану для бізнесу з нуля та розвитку працюючого бізнесу. маркетингові дослідження, бізнес-план, маркетингове дослідження, аналіз ринку, огляд ринку, маркетинговий аналіз, маркетинг, рбк, україна, росбізнесконсалтинг

Джерело: Маркетингові дослідження, огляд і аналіз ринку — Проведення маркетингових исследованийУкраина: ринок борошна і круп — Маркетингові дослідження ринків

Також ви можете прочитати