Млин для виробництва деревного борошна за низькою ціною, опис з технічними характеристиками.

07.07.2015

Млин для виробництва деревного борошна

переплата 0% Замовити зворотний

Переваги

 • Величезний досвід виробника у виробництві і запуску ліній для виробництва ДПК.

  Опції, описи

  Що таке деревне борошно та для чого вона застосовується?


  Головним напрямом використання деревної муки в початковий період стало виробництво виробів з фенопластов (бакелитов, карболитов тощо). На фотографії зображений телевізор, корпус якого виготовлений з цієї пластмаси. Фото належить до 1950 р.

  До появи ПВХ і поліолефінів з фенольних композицій проводилося безліч продуктів цивільного і військового призначення. В деяких галузях техніки вони популярні і зараз.

  Велика кількість деревного борошна застосовується, наприклад, у виробництві лінолеуму.

  Деревне борошно являє собою дрібні частинки деревини довільних форм, одержувані спеціально в процесі розмелу деревини твердих і м’яких листяних і хвойних порід.

  В якості сировини для одержання деревного борошна використовуються, як правило, кускові відходи лісо — та деревообробних виробництв, тирса і технологічна тріска, одержувана з дров’яної деревини.

  В останні роки в якості сировини для виробництва борошна починають застосовувати й інші види рослинної сировини — різні види солом і стебел, зернову лушпиння, оболонки горіхів, відходи картону і т. д.

  Основні властивості деревної муки

  Колір деревного борошна залежить від породи деревини і може бути від світло-солом’яного до темно-коричневого.

  Короткий опис статті: виробництво борошна Верстат для виготовлення деревного борошна з тирси і стружки деревообробних виробництв. Деревне борошно — основа деревно полімерного композиту. WPC, Млин для ДПК, обладнання для виробництва деревинно-полімерного композиту, Деревно-полімерний композит. ДПК. WPC.

  Джерело: Млин для виробництва деревного борошна за низькою ціною, опис з технічними характеристиками. Интервесп

 • Також ви можете прочитати