Млинці з кукурудзяного борошна. . 4vkusa.ru

19.05.2016

Млинці з кукурудзяного борошна.

додано ндл, 26/08/2012 — 12:36 користувачем miss-mamuka Ару.

Вирішила приготувати своїм чоловікам млинці на кукурудзяній муці. Ідея особисто моя. Єдине, переживала, що не стяну зі сковороди. Але вийшло дуже навіть нічого і дуже-дуже смачно. Набагато смачніше, ніж на пшеничного і незвично. Отже:

Я використовувала 2 склянки кукурудзяного борошна, 1/2 склянки пшеничного борошна, 3 яйця, 4 ст. л. цукру (мої хлопчики люблять солодкі млинці, тим більше, що готувала з сирною начинкою), 1/2 ч. л. солі, 1/3 ч. л. гашеного соди, пакетик ваніліну, молока — скільки візьме тісто. Але тісто має бути рідким. І найдивовижніше, що млинці чудово переверталися і знімалися зі сковороди, не дивлячись на те, що тісто було дуже рідким. А для експерименту спекла один млинець з густого тесту, потім довелося додати ще молока. І в кінці влила в тісто 1/3 ст. рослинного масла, це для того, щоб не підмазувати сковороду. Начиняла сирною масою з родзинками і курагою. Не млинці — казка. Всім приємного апетиту!

Коментарі

Відправлено ЮНА gurkina_1974 в рб, 01/09/2012 — 12:31 .

Я живу в Краснодарі. У нас борошно кукурудзяне і манку кукурудзяну( тонкий, звичайний помел) можна купити в магазинах і на вагу. Ціна 28 рублів за кілограм.

я Використовую цю муку дуже часто. Загущаю підливи кукурудзяної мукои або манкою. Зовсім інший смак і консистенція. Набагато смачніше, ніж пшеничного борошном.

Спробуйте спекти манник звичайний, тільки замість пшеничного додайте манки кукурудзяної. В повному обсязі. Не половина на половину. Ну, якщо написано 2 склянки борошна, то + 2 склянки кукурудзяного. а не пшеничного 1 і 1 кукурудзяної.)))

Виходить соковитий, жовтенький кексик. Крупинка від крупинки. А якщо в тісто додати пачку сиру, то взагалі. ще смачніше)))

Коржі теж смачні виходять. Плоскі та пишні, як пончики. За різними рецептами.

Пеламущ — абхази навчили. Виноградний сік заварюється кукурудзяним борошном(попередньо розведеного в холодній воді) Викладається на тарілки, остигає і можна їсти.Попередньо порізати )))

Та ще ціла купа всього цікавого, що можна приготувати з кукурудзяного борошна)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Короткий опис статті: кукурудзяна мука

Джерело: Млинці з кукурудзяного борошна. | 4vkusa.uk

Також ви можете прочитати