Мукалтин, Інструкція

27.08.2015

Мукалтин — Інструкція
Мукалтин

Міжнародна назва: Алтея лікарського екстракт (Althaeae officinalis extract)

Лікарська форма: таблетки

Фармакологічна дія: Відхаркувальний засіб. Містить суміш полісахаридів із трави алтеї лікарської. Має відхаркувальні властивості — за рахунок рефлекторної стимуляції посилює активність миготливого епітелію і перистальтику дихальних бронхіол у поєднанні з посиленням секреції бронхіальних залоз. Натрію гідрокарбонат розріджує мокроту і дещо підвищує бронхіальну секрецію.

Показання: Гострі і хронічні захворювання органів дихання, що супроводжуються утворенням трудноотделяемой мокротиння підвищеної в’язкості (трахеобронхіт, ХОЗЛ, бронхоектатична хвороба, пневмонія, емфізема легень, пневмоконіоз та ін)

Противопоказанния: Гіперчутливість до компонентів препарату; виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки.

Побічні дії: Диспептичні розлади (у т.ч. нудота), рідко — алергічні реакції.

Спосіб застосування і дози: Мукалтин приймають всередину, 50-100 мг перед прийомом їжі 3-4 рази на день. Курс лікування — 7-14 днів. Дітям можна розчинити таблетку в 1/3 склянки теплої води.

Взаємодія: Мукалтин не призначають одночасно з ЛС, що містять кодеїн (можливо утруднення відкашлювання розрідженого мокротиння).

Перед застосуванням препарату Мукалтин проконсультуйтеся з лікарем!

Короткий опис статті: борошно грубого помелу Мукалтин — Інструкція. Відхаркувальний засіб. Містить суміш полісахаридів із трави алтеї лікарської. Має відхаркувальні властивості — за рахунок рефлекторної стимуляції посилює активність миготливого епітелію і перистальтику дихальних бронхіол у поєднанні з посиленням секреції бронхіальних залоз. Натрію гідрокарбонат розріджує мокроту і дещо підвищує бронхіальну секрецію. Алтея лікарського екстракт (Althaeae officinalis extract), таблетки

Джерело: Мукалтин — Інструкція

Також ви можете прочитати