N?. «НАСІННЯ-ПОШТОЮ. інтернет-магазин по Україні

02.10.2015

«НАСІННЯ-ПОШТОЮ» інтернет-магазин по Україні

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Насіння поштою»

Шановний дачник, садівник, городник, квітникар.

У нашому магазині Ви маєте можливість ознайомитися та придбати як післяплатою ( «наложкой», тобто з оплатою при отриманні у себе на пошті) так і за передоплатою (банківською картою, на розрахунковий рахунок та іншими способами) будь зацікавив Вас товар з нашого каталогу, починаючи від насіння поштою, саджанців і закінчуючи агросетками і добривами.

У нас представлений різноманітний асортимент насіння овочів і квітів. Магазин співпрацює з найбільшими виробниками посівного матеріалу з Італії, Німеччини, Франції, США, Голландії, Японії. так і насіння України і Росії.

Щорічно ми додаємо в нашу осінню і весняну колекцію цибулинних квітів нові сорти тюльпанів і нарцисів, гладіолусів, жоржин.

Рекомендуємо також звернути Вашу увагу на високоякісні вітчизняні саджанці троянд і ягідних культур із закритою кореневою системою від найбільшого виробника.

В магазині діє система накопичувальних знижок, сезонних розпродажів!

Ми продаємо насіння, цибулини саджанці поштою вже більше 6 років. працюємо тільки з перевіреними часом постачальниками, і є дилерами найбільших насіннєвих фірм в Україні, таких як: «НАСКО», «професійне насіння», «Елітсортнасіння»,, «Galassi sementi», «Гавриш» та ін

Короткий опис статті: інтернет магазин насіння Купити голландське Насіння поштою по Україні інтерфлора ? (044) 22-77-345 насіння поштою, по україні, поштою, насіння, поштою, україні, по, інтернет, купити насіння поштою по україні

Джерело: N?. «НАСІННЯ-ПОШТОЮ» інтернет-магазин по Україні

Також ви можете прочитати