Насіння Амаранту, амарантова олія, борошно і чай. Продаж, цільнозернові

25.02.2016


АМАРАНТОВАЯ БОРОШНО

Зерна амаранту – це справжній цілющий дар. Це найяскравіший приклад «лікарської їжі» — масло і борошно амаранту можна вживати в їжу як звичайний харчовий продукт і при цьому надавати виражену лікувально-профілактичну дію.

Наша борошно з амаранту, цільнозернові! А це означає, що насіння амаранту перед помелом не проходять віджимання масла. Еже таку муку називають повножирової або цельномасляной. В ній зберігаються всі корисні мікроелементи, і Сквален. Сквален має властивість швидко окислятся, тому борошно з цільнозернового амаранту бажано вжити до 3-х місяців з моменту помелу насіння в борошно. Це не означає що по закінченню 3-х місяців борошно з амаранту буде непридатна в їжу, ні, вона стане просто утримувати все менше і менше сквалену і буде все більше схожим за своїм складом на борошно з шроту. Тому наша компанія виготовляє борошно тільки необхідними партіями, щоб вона завжди була свіжою і не залежувалася!

Борошно з насіння амаранту мають смак трохи нагадує горіховий.

Амарантовая борошно володіє високою біологічною цінністю, є багатим джерелом мінеральних речовин, таких як кальцій, магній, фосфор, вітамінів С і РР. Крім того, в амарантового борошна міститься велика кількість білка і клітковини.

Амарантовая борошно в кілька разів перевершує всі інші рослинні продукти за змістом такого важливого біологічно активної речовини, як СКВАЛЕН.

Сквален регулює обмінні процеси в організмі, нормалізує рівень холестерину, захищає клітини від токсинів, має регенеративним ефектом, володіє вираженою антиоксидантною та імуномодулюючою дією.

Показання:

 • серцево-судинні захворювання;
 • атеросклероз;
 • захворювання і ураження печінки;
 • онкологічні захворювання;
 • діабет та порушення обміну речовин;
 • відновлення і зміцнення імунної та гормональної системи;
 • відновлення і омолоджування всього організму;
 • відновлення втрачених сил після фізичних навантажень, а також після операцій;
 • дієтичний продукт при целіакії, аутизмі.

Борошно з насіння амаранту дозволить урізноманітнити і збагатити раціон харчування дорослих і дітей.

З амарантового борошна можна приготувати:

 • Хлібобулочні вироби;
 • Борошняні кондитерські вироби;
 • Макарони;
 • Майонези;
 • Сири;
 • Йогурти;
 • Дитяче харчування

Амарантовую борошно можна додати будь-які каші, густі супи, м’ясний фарш (замість хліба) або використовувати для панірування.

Амарантовая борошно не містить глютену і може стати основою для створення продуктів для хворих целиакиейили глютеновою ентеропатією, без додавання пшеничного борошна.

v Детальніше про користь Амаранту і Амарантового борошна, ви зможете прочитати нижче v

Батьківщиною амаранту, яка є однією з найдавніших зернових культур на Землі, вважають Центральну і Південну Америку. До відкриття Америки Колумбом насіння і зелені листя амаранту поряд з маїсом і бобами, були основною їжею древнеиндейских племен (саме тому ця рослина отримало також і інші назви – «послане Богом», «пшениця ацтеків» і «хліб інків»). У стародавніх греків амарант вважався символом безсмертя (у перекладі з грецької амарант означає «нев’януча квітка»), а в стародавній медицині цю рослину використовували в якості засобу, що дарує молодість і довголіття.

Ацтеки, здавна шанували священну і магічну силу амаранту, широко застосовували цю рослину в ритуальних обрядах, вживали його в їжу для підвищення життєвої енергії та фізичної витривалості, зміцнення тіла і духу.

протягом більш ніж 8000 років відомі людству також різноманітні цілющі властивості амаранту (про них детальніше — в розділі «Цілющі властивості амарантового борошна»).

В даний час більше 90 сортів амаранту вирощують в Америці, Азії та Африці. У нашій країні амарант був довгий час відомий як городнього бур’яну — щириці. Але в останні десятиліття і в Росії отримало досить широке поширення спеціальне вирощування декоративних, харчових і кормових сортів амаранту.

Завдяки своїй високій харчовій цінності, унікальним лікувально-профілактичним властивостям і високій врожайності амарант визнаний експертами проводольственной комісії ООН найбільш перспективною зерновою культурою XXI століття.

Застосування амаранту

Продукти переробки насіння амаранту досить різноманітні – це амарантова олія, борошно амаранту, крохмаль і крупа, а також одержувані з цієї рослини речовини лізин і сквален, знаходять найбільш широке застосування в фармакологічної і косметичної промисловості.

Насіння і борошно амаранту в кулінарії багатьох країн світу найчастіше використовуються при виготовленні різноманітної домашньої випічки (булочки, пироги, торти, печиво, пряники та ін), застосовуються в консервуванні овочів, а також використовуються в якості живильної вітамінно-білкової добавки до різних вегетаріанським та дієтичних страв. Знаходять також широке кулінарне застосування і листя амаранту – їх додають у салати, запіканки і омлети.

Зелень амаранту і приготований з неї силос здавна успішно використовують у виробництві цінних, екологічних чистих сільськогосподарських кормів.

Склад амарантового борошна

Амарантовая борошно володіє високою харчовою цінністю і унікальним біохімічним складом (зокрема, за змістом незамінних амінокислот, потужних антиоксидантів і мінеральних речовин борошно, отримана із зерен амаранту, у багато разів перевершує більшість традиційно вирощуваних в Росії злакових культур — пшеницю, рис, сою, кукурудзу та ін).

В зернах амаранту містить до 16% білка (що складається більш ніж на 30% з незамінних амінокислот), до 15% жирів (50% з яких припадає на частку полиненасыщенной жирної кислоти Омега-6), і близько 9-11% харчових волокон (клітковини). У складі амарантових насіння також вельми високо вміст вітамінів (Тобто А, B1, B2, B4 (холін), С, D), дуже важливих для організму людини макро — і мікроелементів (залізо, калій, кальцій, фосфор, магній, мідь і ін), а також інших біологічно активних речовин, що визначають разообразные лікувально-профілактичні властивості амарантового борошна (сквален, фітостероли, фосфоліпіди та ін).

У практично ідеально збалансованому білковому складі амарантового борошна, відрізняються високим вмістом незамінних амінокислот, лідируючі місця займають необхідні для нормального функціонування людського організму амінокислоти лізин, метіонін і триптофан.

Варто відзначити, що лізину в зерні амаранту міститься в 30 разів більше, ніж у пшеничному зерні. Ця найважливіша незамінна амінокислота, що володіє вираженим антивірусним властивість, необхідна для повноцінного росту організму людини і злагодженої роботи серця, бере активну участь в процесі кровотворення, білковому і ліпідному обміні, природному синтезі гормонів, ферментів, антитіл. Стимулює процес вироблення колагену і покращує засвоєння кальцію з крові лізин також сприяє швидкому відновленню пошкодженої шкіри, хрящової, кісткової та інших видів сполучної тканини (у зв’язку з цим препарати на основі лізину часто застосовують у період реабілітації після перенесених операцій або спортивних травм).

Не поступається також амарантовая борошно пшеничне продуктів також і за вмістом метіоніну — незамінної амінокислоти, попереджуючим жировий гепатоз печінки та приймає активну участь у захисті організму від шкідливого впливу солей важких металів та радіоактивного опромінення.

Амінокислота триптофан, якою багата амарантовая борошно – важливий учасник енергетичного та білкового обміну, процесу кровотворення, природного синтезу гормону росту, інсуліну, вітаміну B3, мелатоніну і «гормону щастя» серотоніну — речовини, що володіє вираженим антидепрессантным дією, сприяє гарному настрою та міцного сну.

Унікальність амарантового борошна також обумовлена високим вмістом в її складі двох найсильніших природних антиоксидантів – сквалену (до 8%) і вітаміну Е (до 0,2%), присутнього в борошні амаранту в особливо активною, токотрієнольній формі.

Варто відзначити, що амарантовая борошно є незаперечним лідером серед усіх харчових рослинних продуктів за змістом сквалену – речовини, знаменитого насамперед своїми потужними імуностимулюючу, протипухлинною і ранозагоювальною властивостями.

Є складовим компонентом клітин шкіри, підшкірного жиру і сальних залоз сквален сприяє активному насичення органів і тканин киснем, знижує рівень холстерина в крові, активізує обмінні процеси, сприяючи швидкому загоєнню ушкоджень шкіри та слизових оболонок, гальмує ріст ракових клітин (за рахунок потужного руйнівного дії на канцерогени та вільні радикали), а також попереджує шкідливий вплив радіоактивного опромінення на організм людини. Крім того, сквален відіграє важливу роль у природному синтезі статевих гормонів, має виражену бактерицидну і протигрибкову дію.

До складу амарантового борошна входить вітамін Е, який має дуже сильну антиоксидантну дію на організм людини (в зернах амаранту вітамін Е міститься в рідкісній токотрієнольній формі, антиоксидантна активність якої більш ніж у 45 разів вища, ніж у стандартної, найбільш часто зустрічається в природі токоферольній формою вітаміну Е).

Підсилює ефективність дії інших антиоксидантів, які входять до складу амарантового борошна (вітаміни А і С, сквален) вітамін Е чинить виражену імуностимулюючу, протизапальну і ранозагоювальну дію, значною мірою сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи (знижує рівень холестерину в крові, нормалізує артеріальний тиск і згортання крові, зміцнює кровоносні судини), а також грає ключову роль в роботі репродуктивної системи (благотворно впливає на процес сперматогенезу, функцію жіночих статевих залоз).

Присутній у складі амарантового борошна вітамін А, також як вітамін Е і сквален, значною мірою зміцнює імунітет, а крім того, благотворно впливає на стан органів зору і сприяє ефективній регенерації пошкодженої тканини шкіри і слизових оболонок.

Амарантовая борошно також є багатим джерелом вітаміну D, що сприяє підвищенню імунітету і зміцненню кісткової тканини.

Містяться у борошні амаранту вітаміни B1 і B2 беруть активну участь у природному синтезі гемоглобіну і статевих гормонів, відіграють важливу роль у вуглеводному, жировому, білковому, енергетичному та вуглеводному обмінах, сприяє покращенню роботи нервової, м’язової, ендокринної і травної системи, нормалізують функціонування щитовидної залози, сприяють зміцненню імунітету, поліпшенню зору і благотворно впливають на стан шкіри, нігтів і волосся.

У амарантового борошна також досить висока концентрація вітаміну B4 (холіну). Ця речовина входить до складу лецитину, який є структурним компонентом нервових волокон і клітин мозку. Холін благотворно впливає на роботу центральної та периферичної нервової систем, поліпшує пам’ять і розумові здібності людини, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, а також бере участь у природному синтезі фосфоліпідів, що запобігають жировий гепатоз печінки.

В борошні, отриманої з зерен амаранту, високо також зміст найважливіших для організму людини макро — і мікроелементів – заліза, калію, фосфору, кальцію, магнію і міді (варто відзначити, що за концентрації заліза, калію і міді амарантовая борошно у багато разів перевершує борошно з пшениці). Залізо і мідь відіграють важливу роль у синтезі білка гемоглобіну крові, калій і магній необхідні для правильної роботи серця і судин, фосфор з кальцієм необхідні для нормального функціонування м’язової системи, а також — для повноцінного формування і ефективної регенерації кісткової і хрящової тканини.

Амарантовая борошно – ще і відмінний джерело фітостеролів («рослинних гормонів»), що володіють імуностимулюючими, протизапальними і бактерицидними властивостями, що сприяють зменшенню вмісту у крові «поганого» холестерину і зниження ризику розвитку цукрового діабету II типу. Фітостероли в організмі людини беруть активну участь у природному синтезі різних гормонів, жовчних кислот і провітаміну D. В офіційній медицині фітостероли часто використовують у складі профілактики і комплексної терапії захворювань передміхурової залози, онкологічних і серцево-судинних захворювань.

Цілющі властивості амарантового борошна та її застосування в профілактиці та лікуванні різних захворювань

Амарантовая борошно є не тільки цінним біологічно активним харчовим продуктом, але також надає загальнозміцнюючу і оздоровлюючу дію на організм людини завдяки комплексу різних лікувально-профілактичних властивостей (імуностимулюючу, протипухлинну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну, противірусну, протигрибкову властивості).

Регулярне вживання в їжу амарантового борошна, що сприяє зміцненню імунітету, ефективно очищає організм людини від токсинів, шлаків, радіонуклідів і солей важких металів, може принести відчутну користь для профілактики та в складі комплексного лікування:

Захворювань травної системи (гастрит, гастродуоденіт, запори, дисбактеріоз, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, коліт, ентероколіт, жирова дистрофія печінки, гепатит, цироз). До складу борошна амаранту входять речовини, які нормалізують кислотність шлункового соку і посилюють секреторну функцію шлунка і кишечника (вітаміни B1 і B2), надають протизапальну і ранозагоювальну дію на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, а також перешкоджають розвитку запальних процесів у печінці, жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах (вітаміни А, Е, С, магній, сквален, лінолева кислота Омега-6, фітостероли). Також в амарантового борошна високо змісту холіну, фосфоліпідів і метіоніну – речовин, що нормалізують процес жовчовиділення і попереджуючих жирову інфільтрацію печінки. Завдяки високому вмісту клітковини амарантовая борошно, крім того, сприяє усуненню запорів, нормалізації балансу корисної кишкової мікрофлори і очищенню шлунково-кишкового тракту від шкідливих шлаків і токсинів.

Захворювань серцево-судинної системи (атеросклероз, артеріальна гіпертонія, серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, стенокардія, тромбофлебіт, варикозне розширення вен, інфаркт, інсульт). Містяться в амарантового борошна вітамін Е, сквален, фосфоліпіди, холін, магній і фітостероли сприяють зниженню в крові рівня «поганого» холестерину, запобігаючи тим самим утворення небезпечних атероматозних бляшок на стінках кровоносних судин. Вітамін Е в комплексі з вітаміном D, магнієм і скваленом також нормалізує згортання крові, підвищує еластичність кровоносних судин, а також чинить судинорозширювальну дію (сприяючи зниженню підвищеного артеріального тиску) і попереджає розвиток запальних процесів в кровоносній системі. Калій, кальцій і фосфор, якими особливо багата борошно амаранту, відіграють важливу роль у регуляції ритму, сили і швидкості скорочення міокарда (серцевого м’яза) – докладніше про механізм дії цих макроелементів на серцево-судинну системи ви можете дізнатися зі статті «Бальзам для серця і судин «Шустер».

Анемії (недокрів’я). Амарантовая борошно є багатим джерелом речовин, які беруть активну участь у синтезі білка крові гемоглобіну, основною функцією якого є транспортування кисню з легенів у серце, мозок і інші органи людського організму (до таких речовин відносяться входять до складу борошна амаранту залізо, мідь, вітаміни С і B2, амінокислота лізин).

Ожиріння та цукрового діабету. Клітковина, що міститься в амарантового борошна, уповільнює засвоєння вуглеводів і жирів, сприяючи тим самим стабілізації рівня цукру в крові. Знижує рівень інсуліну і вітамін Е, високим вмістом якого відрізняється цей рослинний продукт. Завдяки холіну, фитостеролам і сквалену амарантовая борошно ефективно сприяє поліпшенню жирового обміну. А, крім того, до складу борошна амаранту входять речовини, які відіграють безпосередню роль у процесі природної вироблення підшлунковою залозою інсуліну (магній і амінокислота триптофан).

Онкологічних захворювань (амарантовая борошно є джерелом найсильніших імуностимулюючих природних антиоксидантів (сквалену, вітамінів Е, А і С), знешкоджувальних вільні радикали і канцерогени — речовини, здатні викликати розвиток злоякісних ракових пухлин (як показують наукові дослідження, що входить до складу амарантового борошна сквален проявляє найбільшу протипухлинну активність при онкологічних захворюваннях шкіри, грудей і кишечника). Онкологічним хворим, які проходять курс протипухлинної хіміотерапії, рекомендується вводити в раціон щоденного харчування амарантовую борошно і продукти на її основі.

Захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери. Регулярне вживання в їжу амарантового борошна, багатої вітаміном Е, необхідне для повноцінної роботи статевих залоз, фітостероли, скваленом і вітамінами групи B, сприяють нормалізації гормонального балансу, досить корисно при еректильної дисфункції (імпотенції), захворюваннях передміхурової залози, чоловічому і жіночому безплідді і різних гінекологічних захворюваннях (ерозія матки, кіста яєчників, фіброміома, запалення придатків та ін). Введення в раціон харчування страв з амарантового борошна також принесе відчутну користь жінкам, які відчувають хворобливі відчуття в передменструальний або клімактеричний період.

Захворювань і травматичних ушкоджень шкіри (псоріаз, екзема, герпес, нейродерміт, атонічний дерматит, грибкові захворювання шкіри, трофічні виразки, пролежні, опіки, обмороження, променеві ураження шкіри). У складі амарантового борошна міститься комплекс протизапальних, бактерицидних, противірусних та протигрибкових біохімічних компонентів, а також речовини, що активізують процеси регенерації шкірного покриву і сприяють швидкому загоєнню ран (сквален, вітаміни Е і А, а також стимулюють природний синтез колагену вітамін С, лізин і мідь).

Також регулярне вживання в їжу амарантового борошна і продуктів на її основі корисно людям, страждаючим: частою головним болем, безсонням, захворюваннями нервової системи, запальними захворюваннями нирок та інших органів сечовивідної системи, захворюваннями порожнини рота (стоматит, пародонтит), гемороєм, туберкульоз, захворювання кісток і суглобів (рахіт, остеопороз, суглобовий ревматизм, поліартрит і ін), захворюваннями органів зору (кон’юнктивіт, куряча сліпота, катаракта, діабетична ретинопатія та ін).

Амарантовая борошно – корисний продукт у раціоні харчування дітей, вагітних і годуючих грудьми жінок. Вітамін Е, відмінним джерелом якого є борошно амаранту, необхідний для повноцінного розвитку плоду в організмі вагітної жінки. Саме ця речовина відіграє ключову роль у захисті генетичного апарату клітин ембріона від мутацій, викликаних дією шкідливих випромінювань, вільних радикалів і токсинів. Крім того, вітамін Е сприяє стимуляції лактації (утворенню і накопиченню молока в жіночій молочній залозі в період грудного вигодовування) і значною мірою поліпшує смак і якість материнського молока. Багата необхідними для повноцінного росту і розвитку дитячого організму вітамінами і мінералами амарантовая борошно може успішно використовуватися і в раціоні дитячого харчування.

Спосіб застосування амарантового борошна. Використання борошна амаранту в кулінарії.

Володіє відмінними хлібопекарськими якостями амарантовая борошно може успішно використовуватися в поєднанні з пшеничним борошном у приготуванні різноманітних хлібобулочних та кондитерських виробів. Домашня випічка, виготовлений з пшеничного борошна з додаванням борошна амаранту, виходить пишною, володіє приємним ніжним горіховим смаком і підвищеної білкової цінністю, і до того ж довго не черствіє.

Амарантовую борошно, крім того, корисно додавати в якості вітамінно-білкової добавки в різні дієтичні і вегетаріанські страви, а також використовувати для підвищення смакової і поживної цінності страв звичайного раціону (каші, супи, млинці, оладки, картопляне пюре, тушковані овочі, м’ясні і рибні страви, круп’яні гарніри, макарони та ін). Амарантовая борошно також може використовуватися в складі панірування і у вигляді інгредієнта фарш для котлет і биточків.

що Володіє високою харчовою цінністю борошно амаранту може знаходити застосування в якості збагачує білково-вітамінного компонента дитячого харчування.

А в зв’язку з тим, що у складі амарантового борошна відсутня глютен (на відміну від борошна пшеничного), цей корисний рослинний продукт може використовуватися в раціоні харчування людей, хворих целіакією (глютеновою ентеропатією).

Для підвищення харчової, біологічної цінності і смакових якостей амарантовую борошно перед вживанням бажано піддавати температурній обробці (не менше 10 хвилин). Оптимальна щоденна норма споживання цього корисного рослинного продукту – 2-4 ст. ложки в день.

Протипоказання до вживання

Індивідуальна непереносимість. Перед вживанням амарантового борошна людям, що страждають гострим і хронічним панкреатитом, холецистистом, жовчнокам’яної і сечокам’яної хвороби слід проконсультуватися з лікарем. При вживанні в їжу борошна амаранту можливо прояв у невеликий ступеня різноманітних диспепсичних явищ (посилення печії, легка нудота, рідкий стілець).

РЕЦЕПТИ СТРАВ З ЦІЛЬНОЗЕРНОВИЙ АМАРАНТОВОГО БОРОШНА

Амарантова печиво

Інгредієнти: 200гр вершкового масла, 1/2 склянки цукру, 1/2 склянки коричневого цукру, 1 чайна ложка чистого екстракту ванілі, 1 велике яйце, 1 1/4 склянки суміші пшеничного і Амарантового Борошна

3/4 склянки підсмаженої Коричневою Амарантового Борошна, 1/2 чайної ложки харчової соди

1/4 чайної ложки солі, 1/2 чайної ложки води

Спосіб приготування: Збити крем з масла і цукру до пухнастості. Додати ваніль. Вбити яйце і дуже добре все перемішати. Змішати борошно, Підсмажене Коричневу Амарантовую Борошно, соду і поступово додавати в кремову суміш. Додати воду і ще раз все добре перемішати. Тісто поставити в холодильник на 2 години.Скачайте тісто в кульки розміром з волоський горіх і обваляти в цукрі (оптимально). Розташуйте їх на папері для випічки на деко на відстані 5 см один від одного і притисніть зверху трафаретом для випічки печива або дном маленького склянки, обсипати цукром. Випікайте при 180 градусах 10 -12 хвилин. Примітка: Для посилення смаку використовуйте рівні частини пшеничного борошна і підсмаженою коричневою амарантового борошна (1 ст. кожній).

Печиво (галети) з підсмаженого амаранту

Інгредієнти: 2,5 склянки борошна з цільномелених насіння амаранту. 1,5 склянки крохмалю кукурудзи, 100г вершкового масла, 1,5 склянки цукрового піску, 2 яйця, 3 чайні ложечки пудри (порошку) дріжджів (закваски), есенції ваніліну.

Спосіб приготування: просіяти крохмаль кукурудзи (кукурудзяне борошно) разом з дріжджовий пудрою і помістити в один посуд, підсмажити до рум’янцю (в окремих випадках підсмажування може проводитися разом з цільної борошном амаранту). Окремо змішуються і добре перемішуються масло з цукром. Потім, один за іншим об’єднують з яйцями і додають есенцію ваніліну. Якщо маса виходить дуже густою, додають трохи молока. Масу розкочують і ріжуть формочками. Печива розкладають на папір для випічки, залишаючи невелику відстань між ними. Випікають до підрум’янюючи і майже негайно їх відокремлюють. Пудру для випічки готують з 25 г питної соди, 25 г крему з вино-калинной кислотою і 12 г кукурудзяного крохмалю.

Фрикадельки з насіння амаранту

Інгредієнти: 150 г нарізаного м’яса, 200 г підсмажених насіння амаранту (може використовуватися цілісна борошно амаранту), 4 яйця, сіль.

Спосіб приготування: змішати все до отримання гомогенної маси. Сформувати фрикадельки в межах 4 см в діаметрі, готувати з негострим томатним соусом.

Котлети з насіння амаранту

Інгредієнти: 50 г підсмажених насіння амаранту, 30г тонко натертої моркви, 30г натурального (сирого) або звареного гороху (роблять пюре), 20 г відвареної картоплі (роблять пюре), 2 яйця, сіль.

Спосіб приготування: Всі інгредієнти ретельно перемішати, сформувати котлети, обваляти в панірувальних сухарях і смажити на олії.

Яблука з Амарантом

Інгредієнти: 8 яблук (нарізаних), без шкірки. 1 столова ложка меду, 1 чайна ложка кориці, 1/4 склянки амарантового борошна, 1/4 склянки води, 1/2 склянки тапіоки

Спосіб приготування: Готувати яблука у воді. Коли вода випарується, додати мед, корицю, борошно і тапіоку. Викласти в змазану блюдо для запікання. Зверху злегка посипати амарантовыми пластівцями. Піч 20 хвилин при температурі 220 градусах.

Амарантово-Вівсяний Хліб

Інгредієнти: 2 склянки Вівсяної/Амарантового Борошняної Суміші, 2 склянки окропу, 2 чайні ложки солі, 1/4 склянки цукру або 1/2 склянки меляси, 1 упаковка сухих дріжджів, 1/4 склянки трохи теплої води, 4 – 4 1/2 склянки повноцінної пшеничного борошна

Спосіб приготування: Змішати борошно і розчинений цукор з 2 склянками гарячої води. Всі відставити, поки не охолоне. Розвести дріжджі в теплій воді. У великій каструлі змішати дріжджі і борошняну суміш. Поступово додати 4 склянки пшеничного борошна. Місити масу до отримання однорідного тіста на посипаній борошном дошці або в тестомешалке поки тісто не перестане прилипати до рук. Розділити і сформувати 2 булки і покласти їх на змащене деко. Дайте їм піднятися в два рази, а потім опустіть. Ще раз дайте піднятися в два рази. Випікайте при помірній температурі 200 градусів 50-60 хвилин.

Короткий опис статті: цільнозернові борошно купити

Джерело: Насіння Амаранту, амарантова олія, борошно і чай. Продаж — цільнозернові Амарантовая борошно

Також ви можете прочитати