Нерафінована пшеничне борошно грубого помелу (шпалерна), дієтичний

24.04.2016

Цільнозернові борошно
Хороші новини

м. Горіхово. Шипиловский проїзд, д. 39, ТЦ «Білочка», павільйон «Монастирський хліб «. з 9.00 до 21.00;

м. Домодєдово (вихід до магазину «Снігова королева»). перетин Горіхового бульвару і Домодєдовському вул. Ярмарок вихідного дня, намет «Монастирський хліб «. пятн. буб. воскр. з 9.00 до 21.00.

Попередньо обов’язково уточнюйте наявність цільнозерновий борошна «Диамарт» у торгових точках «Монастирський хліб» за тел. 8-909-986-39-07. Віктор.

Пшенична, грубого помелу (шпалерна)

«Недарма над усіма явищами людського життя панує турбота про хліб. Він представляє ту найдавнішу зв’язок, що з’єднує всі живі істоти, в тому числі і людини, з усією навколишнім середовищем».

Іван Петрович Павлов (лауреат Нобелівської премії по фізіології і медицині)

Представляємо Вам наш перший продукт, випущений під маркою «Диамарт». Це цільнозернові (нерафінована) пшеничне борошно. На наше тверде переконання, борошні «Диамарт» (в плані оздоровчого, загальнозміцнюючий і дієтичного впливу на організм людини) немає рівних продуктів на вітчизняному продуктовому ринку.

В зерні пшениці є практично все, чого сьогодні, за твердженням провідних дієтологів, катастрофічно не вистачає в харчуванні сучасної людини (особливо жителя великого міста). В першу чергу, це клітковина . вітамін Е. вітаміни групи В і життєво важливі мінеральні речовини. особливо залізо.

Всі ці біологічно активні компоненти, що теж важливо, знаходяться в цільнозерновий борошна в природному, зрозумілою і удобоусвояемой для нашого організму природній формі .

Цільнозерновий хліб. приготовленый з нерафінованої борошна грубого помелу, официльно визнано Національними Комітетами Охорони Здоров’я провідних країн Заходу дієтичним продуктом №1.

Вживання хліба з цільнозерновий борошна рекомендовано Комітетами Національного Харчування в ролі лікувального продукту від ожиреня, раку, цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Зерновий хліб і цільнозернові продукти слід обов’язково включати в раціон харчування дітей і підлітків, матерів-годувальниць і вагітних жінок, а також людей похилого віку (в якості профілактики остеопорозу ) .

На цьому відео ми постаралися показати весь процес приготування повноцінного хліба на живий заквасці, яку ми привозимо всім бажаючим.

Відео: Здоровий хліб з неочищеної борошна на заквасці

Від адміністрації магазину «Диамарт»:

Всім бажаючим спробувати піч будинку здоровий і корисний хліб на заквасці, ми привозимо закваску, взяту в Серпуховському жіночому монастирі. Вам потрібно буде лише підтримувати її життєздатність (підгодовувати) і додати в тісто. Для того, щоб подивитися рецепт приготування цільнозернового хліба на солодовій заквасці . пройдіть по посиланню. Готувати хліб вдома зовсім не складно і не займає багато часу.

Увага! Якщо Ви хочете, щоб Вам привезли закваску, підписуйте будь ласка це в «коментарях» до замовлення.

Ми чудово розуміємо, що багато з Вас хотіли б спробувати конкретно цільнозернове борошно пшеничне. і оформляти через неї замовлення навіть на 500 руб. (це мінімальна сума замовлення, починаючи з якої ми можемо Вам його привести, причому з оплатою доставки — 300 руб. ), а тим більше на 1500 руб. (доставка безкоштовна ) Вам може бути цікаво, тому домовляємося з роздрібними торговими точками про постачання борошна «Диамарт». У цьому плані робота ведеться безперервно.

Для того, щоб цільнозернові борошно з’явилася в торгових мережах, одних наших зусиль буде недостатньо. Тому, якщо хочете, щоб це сталося. як зазвичай: «Запитуйте товар в Вашому магазині! «

Асортимент магазину, в кінцевому підсумку, визначаємо все-таки ми — споживачі.

Цільнозернове борошно пшеничне «Диамарт» можна придбати в Данилівському монастирі. Там є фасування та 1кг. і 5кг.

В магазинах монастиря. магазин «Медовий спас» Даниловський вал 10/12, тел. (499)764-78-23. Люсиновская вул. д. 70, стор 2 (тел. 952-27-69 і «Намет медова» на території монастиря продається тільки 1кг фасовка.

Мішки 5кг можна купити зі складу, попередньо зателефонувавши за тел. 955-25-80.

За цими ж телефонами прохання уточнювати наявність борошна перед тим, як за нею їхати.

Свого форуму у нас поки немає, але поспілкуватися з пекарями можна на форумі сайту «Моя хлібопічка». Форум «живий», активний, доброзичливий. На будь-які питання завжди хтось обов’язково відповідає, причому відповіді завжди «слушні».

до Речі, якщо бажаючі поспілкуватися на теми здорового харчування, випічки будинку хліба і природних методів зміцнення здоров’я є, відпишіть будь-ласка на пошту магазину: diamart@list.ru.

«Повісити» на магазин форум нескладно. Головне, щоб він був активним, тобто були б бажаючі поспілкуватися. «Мертві» форуми — не дуже привабливе видовище.

Цільнозернові пшеничне борошно «Диамарт». 5кг — купити

Цільнозернові макарони «Диамарт» (пшеничні), 500г — купити

Хлібопекарські форми — купити

З цим продуктом найчастіше шукають пшеничні висівки .

Спеціальна пропозиція для ресторанів, кафе, міні-хлібопекарень і магазинів:

З питання оптових поставок цільнозерновий борошна «Диамарт» телефонуйте за тел. (495) 505-33-48 або надсилайте заявку на e-mail: diamart@list.ru

Ми завжди намагаємося запропонувати нашим партнерам найбільш вигідні та цікаві умови для співпраці!

Придбати цільнозернове борошно пшеничне «Диамарт» в роздріб можна:

У Москві

м. Тульська: магазин «Медовий спас» . Даниловський вал, д. 10/12, тел. для довідок: (499)764-78-23;

— «Намет медова». торгові павільйони на території монастиря;

— «Монастирський магазин продуктів». Люсиновская вул. д. 70, стор 2;

торговий точках Данилова монастиря борошно «Диамарт» тільки в1 кг фасування. Для того, щоб придбати борошно «Диамарт» мішками по 5 кг телефонуйте на склад монастиря: т. 955-25-80, 952-27-69. Оптові продажі: 505-33-48.

2. Торгові точки компанії«Габрис» :

м. Автозаводська: Велозаводский ринок. Велозаводська вул. д. 13, стор 1, павільйон 185;

м. Домодєдовському: Домодедовский ринок. Горіховий бульв. д. 14/3, павільйон 627.

Тел. для довідок: (495) 679-50-23, 766-70-73 Поки тільки фасовка 1 кг (якщо Вас цікавлять мішки по 5 кг. запитуйте — привеземо).

м. Новоясеневска м. Ясенів) : Новоясеневский пр-т, д. 42, «Монастыская лавка» на вході в храм.

м. Горіхово. Шипиловский проїзд, д. 39, ТЦ «Білочка», павільйон «Монастирський хліб». з 9.00 до 21.00;

м. Домодєдово (вихід до магазину «Снігова королева»). перетин Горіхового бульвару і Домодєдовському вул. Ярмарок вихідного дня, намет «Монастирський хліб». пятн. буб. воскр. з 9.00 до 21.00.

5. Мережа магазинів«Кладовочка» :

м. Ясенів. Литовський бульвар, д. 8 (тел. для довідок-423-70-01);

— Вільнюська вул. д. 7, корп. 2 (тел. для довідок — 421-32-11);

— Новоясеневский пр-т, д. 12 (тел. для довідок — 421-80-71);

— Новоясеневский пр-т, д. 16 (тел. для довідок — 423-70-01)

Переконливе прохання:

Уточнюйте наявність нерафінованої борошна «Диамарт» в торгових точках перед «походом за покупками» (принаймні, поки не будуть визначені обсяги поставок).

Короткий опис статті: борошно грубого помелу

Джерело: Нерафінована пшеничне борошно грубого помелу (шпалерна) — дієтичний продукт №1

Також ви можете прочитати