Нова хлібопічка Philips HD9046 готує домашній хліб, випічка, варення

04.10.2016

Нова хлібопічка Philips HD9046 готує домашній хліб, випічка, варення і навіть йогурт!

«Хліб — всьому голова», і навряд чи хтось стане сперечатися з цим твердженням. Однак, хліб з магазину нерідко розчаровує, так і бути впевненим в якості інгредієнтів вже не доводиться. Для тих, хто не уявляє свій ранок без гарячої пишною здоби і обід без свіжого ароматного бородінського, компанія Philips випустила нову хлібопічку HD9046. Крім смачного домашнього хліба нова хлібопічка ще вміє готувати варення і навіть йогурт.

Philips HD9046 стане незамінним помічником на кухні для будь-якої господині:

Крім того, HD9046 також вміє замішувати тісто для улюблених усіма пельменів, вареників, домашньої локшини, солодких пирогів, піци та інших страв і варити варення

Завдяки інтуїтивному інтерфейсу хлібопічка дуже зручна у використанні: просто покладіть у форму для випічки інгредієнти, виберіть тип хліба, вага буханця (750 гр. або 1 кг), ступінь підрум’янення скоринки і запустіть програму. РК-дисплей проілюструє кожна дія, а оглядове віконце на кришці приладу дозволить спостерігати за процесом випікання на всіх етапах — від замісу до випікання.

Якщо Ви вирішили спекти хліб з горіхами, сухофруктами, насінням, смаженою цибулею та іншими добавками, то спеціальний індикатор хлібопічки HD9046 сповістить звуковим сигналом, коли потрібно додати додаткові інгредієнти. Тепер хліб стане не тільки невід’ємною частиною трапези, але і прекрасним десертом до чаю, особливо якщо поєднувати його з варенням, приготованим в цієї багатофункціональної хлібопічці.

Відмінною особливістю нової хлібопічки HD9046 є тиха робота (<55 дБА), завдяки чому прилад можна включати навіть вночі.

Для того щоб порадувати всю сім’ю свіжим хлібом або йогуртом на сніданок, досить просто помістити всі інгредієнти в грубку і встановити таймер відстрочки старту (до 13 годин) на ніч, і вранці на столі буде красуватися ароматний хліб, солодка здоба або корисний йогурт.

В комплект хлібопічки входять брошура з перевіреними рецептами випічки, варення і йогурту, порадами і підказками, а також ємність для приготування йогурту, мірний стакан і ложка.

Хлібопічка Philips HD9046 з’явилася у продажу в березні 2013 року. Рекомендована роздрібна ціна становить 6 190 руб.

Про компанії Royal Philips


Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров’я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров’я, споживчих товарів і світлових рішень.

Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія повідомила, що в 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж у 100 країнах.

Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в галузі енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота.

Новини компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті http://www.philips.ru/newscenter .

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс Для тих, хто не уявляє свій ранок без гарячої пишною здоби і обід без свіжого ароматного бородінського, компанія Philips випустила нову хлібопічку HD9046. philips, philips hd9046, хлібопічка, хліб

Джерело: Нова хлібопічка Philips HD9046 готує домашній хліб, випічка, варення і навіть йогурт!

Також ви можете прочитати