Обойне борошно Пшеничне Грубого Помелу З-Старорусски Біловоддя

28.07.2015

Обойне Борошно Пшеничне Грубого Помелу З-Старорусски «Біловоддя» 750г

Код Товару:

У давнину в багатьох народів пшениця вважалася цілющою злаком, якому приписувалися навіть магічні властивості. На Русі з пшениці традиційно робили борошно для хлібопечення, яке в давнину називалося «естовым художеством». Випічку по праву можна вважати візитною карткою Росії. Кожне свято, кожна сімейне свято мало свій обрядовий хліб: на великдень паски, млинці на масляну, на весілля коровай і т. д. випікати які намагалися з дорогих, «м’яких» сортів борошна.

Проте в будні, головним щоденним продуктом у селянського люду завжди був «чорний» хліб. «Хліб-батечко», що випікається з обойної муки, тобто простого «грубе» помелу. Це про нього говорили: «Якщо хліб на столі, то й стіл — престол, а хліба ні куска, так і стіл — дошка».

На відміну від сортового помелу, коли розмелюється тільки центральна, ядрова частина зернівки, при т. зв. шпалерному, грубому помелі зерно розмелюється. Адже в природі немає нічого зайвого — Життя спирається на різноманіття. У підсумку борошно містить всю палітру вітамінів, мінеральних елементів, а так само велика кількість харчових волокон. І все це в природному, натуральному вигляді, до якого найбільш адаптовані травні можливості людського організму, за тисячоліття його еволюційного розвитку.

При споживанні такого хліба, відбувається активізація власної мікрофлори людини, прискорюються процеси травлення, підвищується засвоюваність інших продуктів. Тому і такий хліб цінувався у народу: «Не дорогий виноград терський, доріг хліб сільський: трохи вкусиш, а повний рот нажуешь!»

чи Знаєте ви, що…

— Ні один злак не дає настільки вигідного поєднання білків і вуглеводів, а за вмістом вітаміну Е, пшениця просто чемпіон. Зародок пшениці використовують як сировину для його промислового виробництва.

— В 1917 році Данія була змушена почати випікати хліб з борошна грубого помелу, щоб максимально використовувати зерно, у результаті смертність в країні знизилась на 17 %.

— А вже в наш час дієтологи встановили, що найкращим джерелом заліза можуть служити вироби з борошна грубого помелу.

— Традиційно на Русі в пісні дні, хліб робили не на воді, а на молочній сироватці, або додавали квасовую гущу. Це збагачувало тісто молочнокислими бактеріями (лактобактеріями і ін) та продуктами їх життєдіяльності, а процес бродіння почасти вже йшов по молочнокислому шляху, що збільшувало біологічну цінність хліба і покращувало його смакові якості.

Короткий опис статті: борошно грубого помелу Обойне Борошно Пшеничне Грубого Помелу З-Старорусски Біловоддя 750г. Обойне борошно Пшеничне Грубого Помелу З-Старорусски Біловоддя 750гХарактеристики: Склад:Борошно пшеничне.Харчова ЦенностьВ 100г Продукту:Білки — 9,5 гЖиры — 1,1 гУглеводы — борошно, пшенична, шпалерна, грубого, помелу, старорусски, біловоддя, 750г, борошно, пшенична, шпалерна, грубого, помелу, старорусски, біловоддя, 750гхарактеристики, склад, борошно, пшенична, харчова, ценностьв, 100г продукту, білки, 5гжиры, 1гуглеводы

Джерело: Обойне Борошно Пшеничне Грубого Помелу З-Старорусски «Біловоддя» 750г — Борошно <- 4. Домашня Випічка Своїми Руками - Каталог | Продуктова Аптека

Також ви можете прочитати