Оборудование для производства муки линия для производства муки, мини мельница для муки.

14.01.2016

Обладнання для виробництва борошна


Щоб отримати борошно, необхідно спочатку пройти підготовчий етап, а потім помел зерна. На якість борошна впливає якість використовуваного зерна і технологія його виробництва.

насамперед треба очистити зерно від різних домішок, провести гидротермическую обробку зерна і змішати зерна різної якості.

Перш ніж молоти зерно, його треба піддати ретельній перевірці в лабораторії, визначити вміст шкідливих і бур’янистих домішок, відсоток вмісті сирої клейковини, визначити вологість і наявність органічних домішок.

Обладнання для виробництва борошна являє собою вальцьові верстати з шорсткою, гладкою або рифленою поверхнею. На них виробляють дроблення зерна. З допомогою набору сит різних розмірів, а розташовані вони один під одним, продукт розмелу сортують за крупністю частинок.

Таке обладнання для виробництва борошна. як вальцьовий верстат з подертою системою, провадить дроблення зерна в крупку. Вальці у такого верстата мають рифленою поверхнею. Для розмельне системи вальців характерна гладка поверхня.

Існують разові і повторительные помолы борошна. Разовий помел борошна передбачає отримання продукту низької якості, приміром, виходить обойне борошно або житнє, вихід якої близько 95%.

Застосування повторительных помолів означає кількаразове пропускання борошна через два виду машин, драні і розмелені. При цьому при простому помелі одержують борошно одного сорту. Складний повторительный помел передбачає отримання сортового борошна.

Потім відбувається сортування продуктів розмелу по крупності і щільності. Повітря продувають, використовуючи ситовейки. Завдяки цьому процесу виходить крупка чиста, крупка строката, дунсты ( своєрідні частинки, за розміром трохи перевищують частинки борошна) і безпосередньо борошно.

Існують односортные, двухсортные і трехсортные сортові помолы. Кількість потоків борошна різної якості досягає при сортовому помелі 22 потоків. Надалі потоці об’єднують в різні сорти.

Переглядів: 405

Найбільш цікаві статті по даній темі:


Обладнання для виробництва смачних солодощів

Короткий опис статті: виробництво борошна

Джерело: Обладнання для виробництва борошна: лінія для виробництва борошна, міні млин для борошна.

Також ви можете прочитати