Основні види тіста і рецепти його приготування

24.08.2015

Вітаємо Вас на смачному кулінарному сайті!

Основні види тіста і рецепти його приготування

Наш смачний кулінарний сайт розповість Вам про основні Види тіста і способи (рецепти) його приготування.Також Ви знайдете величезний вибір рецептів приготування борошняних виробів з дріжджового, пісочного, бісквітного, листкового і, заварного тіста. Так само Ви знайдете опис білкового тіста і рецепти приготування солодких виробів з нього. Величезний вибір рецептів приготування тортів. кексів. тістечок. печива всіх видів і розмірів. Багато інших солодких кондитерських виробів (вафлі, пряники, колечка, пряники, кренделі, кошики, ріжки, коржики, пудинги та ін ) Знайдете опис і рецепти приготування різноманітних желе і кремів. Рецепти приготування святкових салатів, салатів на кожен день, екзотичних салатів. На дозвіллі можете почитати корисні поради господині. які допоможуть Вам уникнути багатьох непорозумінь і заощадити масу корисного часу.

Білкове тісто готують без борошна з використанням двох компонентів: яєчного білка і цукру.

Бісквітне тісто розділяється на кілька видів, але всі їх можна розділити на дві групи: бісквіт основний і масляний. З основного випікають у більшості випадків заготовки для тортів і тістечок. Масляний бісквіт використовують для виготовлення кексів. печива. До складу деяких рецептів входять какао-порошок, терта лимонна або апельсинова цедра, горіхи та інше. Особливістю приготування бісквітного тіста є швидке збивання яєчно-цукрової маси, миттєве замішування тіста, дуже швидке його формування та негайна випічка.

Дріжджове тісто основні компоненти для приготування дріжджового тіста: борошно, молоко або вода, дріжджі, сіль.

Додають жири (вершкове масло, маргарин або ін.), яйце або яєчний жовток, цукор, родзинки, смакові речовини, іноді — варені і протерті овочі або сир.

Ми розповімо про два способи приготування дріжджового тіста: безопарний і опарний .

Заварне тісто основні компоненти для приготування заварного тіста: яйця, вода або молоко, масло або маргарин, борошно пшеничне вищого сорту, сіль. В залежності від виду тіста в рецептуру можуть входити і інші інгредієнти. Заварне тісто дуже в’язке, тому що утворюються при випічці пари води не виходять назовні і всередині виробів утворюються порожнечі, які можна заповнити збитими вершками, кремом.

Пісочне тісто основні компоненти для приготування пісочного тіста: пшеничне борошно, масло або маргарин, яйце або яєчний жовток, цукор, розпушувачі тіста. Вироби з пісочного тіста приємні на смак. З пісочного тіста можна випікати пироги. хлібці. печиво та інші вироби. Іноді при виготовленні пісочного тіста частину борошна замінюють крохмалем, меленими горіхами, додають майонез або сметану, какао або інші компоненти. Цукор рекомендується використовувати у вигляді цукрової пудри.

Листкове тісто основні компоненти для приготування листкового тіста: борошно вищого гатунку, вершкове масло або маргарин, яйця, вода або молоко, лимонна або оцтова кислота. Процес приготування тіста складається з замішування тіста, підготовка масла і перешарування.

Короткий опис статті: кулінарні сайти

Джерело: Основні види тіста і рецепти його приготування

Також ви можете прочитати